Junior Project Manager / Project Manager

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Badania i rozwój, Internet / e-Commerce / Nowe media, IT, Zdrowie / Uroda / Rekreacja,
Nr referencyjny: ALKPM

Nazwa firmy

Telmedicin sp z oo

Telemedico jest liderem w dostarczaniu usług telemedycznych (zdalne konsultacje z lekarzami). Oferujemy platformę telemedyczną oraz lekarzy kilkunastu specjalizacji świadczących konsultacje przez czat/wideo/telefon.

Naszymi klientami są największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce i zagranicą, które dostarczają za naszym pośrednictwem konsultacje dla swoich pacjentów.

Tutaj znajdziesz naszą stronę i więcej informacji -> www.telemedi.co

Jak pracujemy?

Do prowadzenia projektów wykorzystujemy Jirę. Komunikujemy się wewnętrznie na Rocket Chat (odpowiednik Slacka). Programiści używają bitbucketa. Pracujemy w sprintach. W części “niemedycznej” zespołu, mamy około 25 osób oraz kilkadziesiąt w części medycznej. Biuro mieści się przy ulicy Marynarskiej 13 w Warszawie. Średnio raz na miesiąc robimy wyjście integracyjne i podsumowanie pracy.

Opis stanowiska

Poszukujemy: Junior Project Managera / Project Managera do prowadzenia nowych wdrożeń z klientami.

Jako Project Manager będziesz współtworzyć z nami innowacje w branży telemedycznej i ubezpieczeniowej.

Wynagrodzenie: 2500-5000zł netto + nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami Telemedico. Umowa zlecenie lub B2B. Szkolenia/warsztaty w firmie z zewnętrznymi ekspertami.

Onboarding: Dostaniesz swojego opiekuna na czas wdrożenia do firmy, który przez pierwsze kilka dni pokaże Ci jak się u nas pracuje i zapozna z naszą usługą. W tym okresie nie ma żadnych głupich pytań, pytaj o wszystko co tylko jest dla Ciebie niejasne. Po okresie wdrożenia - będziemy oczekiwać już od Ciebie samodzielności.

Wymagania

Osoba aplikująca na stanowisko musi być dostępna stacjonarnie w Warszawie. Musisz znać język angielski, być sumienną osobą, biorącą odpowiedzialność na siebie. Jeśli nie szukasz wymówek, jesteś proaktywną osobą i myślisz z wyprzedzeniem za innych - jest szansa, że odnajdziesz się na tym stanowisku.

Chcemy, żebyś był/a osobą samodzielną i zorganizowaną. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, to zapytasz, zamiast to przemilczeć :)

Nie

Oferujemy

Wdrażanie nowych funkcjonalności pod wymagania klientów wraz z zespołem programistów lub budowa nowych produktów. Wyznaczanie i pilnowanie harmonogramu prac. Usprawnianie procesów.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, zarządzanie zespołem, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie projektami, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Adwokat/ Radca prawny
Firma: Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k.
Data dodania: 24.05.2019
więcej
Praca
Aplikant
więcej
Praca
Asystent/Asystentka ds. administracyjnych