Junior Programmatic Specialist

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama, Media / Sztuka / Rozrywka,

Nazwa firmy

Havas Media

Opis stanowiska

  • Prowadzenie działań z obszaru e-marketingu na platformach DSP;
  • Przygotowywanie rekomendacji i prezentacji pomysłów;
  • Analiza i optymalizacja prowadzonych działań reklamowych;
  • Monitorowanie prowadzonych kampanii w mediach internetowych;
  • Przygotowywanie raportów z realizowanych kampanii;

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • Interesuje się marketingiem internetowym (w tym SEM, Social, Video, Display);
  • Lubi pracować z liczbami i wyciąga na ich podstawie wnioski;
  • Chce się uczyć, rozwijać i ma wysoki poziom odpowiedzialności;
  • Zna język angielski na poziomie komunikatywnym (B2);
  • Łatwo się komunikuje i lubi pracę w zespole;
  • Potrafi pracować pod presją czasu;
  • Jest zaangażowana i lubi łączyć wiedzą z różnych obszarów;

Tak

Oferujemy

  • Naukę i rozwój kompetencji z zakresu Digital Marketingu;
  • Zdobywanie doświadczenia w młodym, energicznym zespole;
  • Dobrą atmosferę i dużą samodzielność w pracy;
  • Szkolenia z zakresu marketingu online;
  • Pracę w nowoczesnym biurze;
  • Możliwość rozwoju i jasną ścieżkę awansu;
  • Kartę Multisport, opiekę medyczną, kurs języka angielskiego;

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds. Rachunkowości
Firma: Grupa PZU
Data dodania: 15.02.2019
więcej
Praca
Specjalista ds. Sprzedaży
Firma: OMEC Sp. z o.o.
więcej
Praca
SPECJALISTA DS. NOWYCH MEDIÓW
Firma: Akademia Leona Koźmińskiego
Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59