Junior Marketing Specialist

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

enxoo

W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy :) Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój.

Opis stanowiska

  • Kreowanie i realizacja kampanii marketingowych skierowanych na rynek polski i międzynarodowy w zakresie promowania produktów oraz marki enxoo
  • Projektowanie i zarządzanie projektami i kampaniami związanymi z content marketingiem np. prowadzenie bloga o produkcie i technologii, przygotowywanie konferencji i eventów promujących produkt, tworzenie artykułów i tekstów reklamowych
  • Aktywna współpraca z działem sprzedaży, przede wszystkim w zakresie lead generation & management
  • Udział w tworzeniu strategii działań w zakresie Marketing Automation
  • Nauka pod okiem specjalistów narzędzi Salesforce do Marketing Automation: Pardot, Marketing Cloud
  • Wsparcie zespołu w innych działaniach marketingowych

Wymagania

Co jest potrzebne do współpracy?

  • Zainteresowanie tematyką nowoczesnych technologii i Digital Marketing
  • Dobra znajomość kanałów social media (Linkedin, Facebook, etc.)
  • Znajomość Google Ads, Google Analytics oraz narzędzi do e-mail marketingu także będzie bardzo przydatna :)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Wykształcenie/ wiedza z zakresu marketingu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i współpracy w zespole

Tak

Oferujemy

Nasza propozycja:

Oferujemy Ci nieograniczone możliwości rozwoju i pracę przy promowaniu produktów wykorzystujących nowoczesne technologie. To niepowtarzalna okazja, żeby poznać produkty branżowe enxoo i technologię Salesforce.

Zapewniamy też dodatki :)

  • elastyczną formę zatrudnienia, dopasowaną do Twoich potrzeb
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • szkolenia
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową
  • liczne wydarzenia integracyjne

Najważniejsze są jednak ciekawe projekty, na których będziesz pracować, nasza kultura organizacyjna i przyjazna atmosfera. Nieustannie dzielimy się wiedzą i po prostu lubimy ze sobą pracować :)

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, obsługa mediów społecznościowych, budowanie strategii marketingowych, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez enxoo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź