Specjalista ds. E-commerce

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama, Obsługa klienta / Call Center,

Nazwa firmy

Cateromarket Sp. z o.o.

Jesteśmy pierwszą w Polsce internetową wyszukiwarką i porównywarką cateringów dietetycznych (tzw. diet pudełkowych). Powstaliśmy 2,5 roku temu - nie jako biznes, lecz jako hobby po regularnych godzinach pracy w korporacji. Szczęśliwie dla nas, hobby przerodziło się w pełnoetatową pracę, a do dalszego rozwoju potrzebujemy ambitnych, młodych ludzi.

Działamy w segmencie B2B2C co oznacza, że naszymi Klientami są zarówno firmy cateringowe, które się u nas reklamują (B2B), jak i konsumenci, którzy będą przez naszą stronę internetową kupować diety pudełkowe (B2C).

Opis stanowiska

Do Twoich początkowych zadań należeć będzie:

  • operacyjna obsługa internetowych zamówień konsumentów, w tym obsługa posprzedażowa (mail + telefon)
  • współpraca z firmami cateringowymi;
  • aktualizowanie treści na naszych stronach internetowych;
  • aktualizowanie treści w naszych kanałach social media + blog;
  • przygotowywanie prostych raportów sprzedażowych (w Excelu);
  • tworzenie prostych projektów graficznych w darmowych narzędziach (np. Canva)

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • ważnej legitymacji studenckiej (wymóg konieczny)
  • dyspozycyjności co najmniej 4 dni w tygodniu;
  • wyjątkowych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • inteligencji i umiejętności logicznego myślenia;
  • dobrej znajomości programów biurowych (MS Excel, MS PowerPoint, MS Word);
  • chęci rozwoju w obszarze digital, e-commerce

Tak

Oferujemy

  • idealne środowisko pracy do zebrania pierwszego cennego doświadczenia zawodowego;
  • luźną i nieformalną atmosferę pracy;
  • możliwość pracy z domu raz w tygodniu („home office”);
  • biuro w najlepszej przestrzeni co-workingowej (Brain Embassy przy Al. Jerozolimskich 181B - budynek Adgar Park West);
  • stawkę 15zł brutto / godzinę (umowa-zlecenie)
  • służbowy laptop;
  • możliwości awansu i płynnego przejścia na pełen etat na umowie o pracę po skończeniu studiów.

komunikatywność i budowanie relacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie stronami www, obsługa mediów społecznościowych,

Wymagane dokumenty

Ważna legitymacja studencka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Stażysta/Stażystka w Departamencie Zarządzania Akywami
Firma: ORIGIN TFI S.A.
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Staż
Stażysta w Dziale Fakturowania
Firma: Konica Minolta
więcej
Staż
Stażysta w dziale finansów
Firma: British American Tobacco
Data dodania: 11.01.2019