Junior City Planner (Analityk ds. Rynku Ofert)

Opis stanowiska

W związku z rozwojem zespołu City Planningu, który odpowiada za analizę rynku ofert e-commerce pod kątem efektywności sprzedaży i nowych źródeł przychodu poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior City Planner (Analityk ds. Rynku Ofert) Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za: •analizę efektywności sprzedaży określonej kategorii usług (ofert), •analizę danych rynkowych w celu identyfikacji możliwości rozwoju określonej kategorii usług, •ścisłą współpracę z zespołem sprzedażowym - monitorowanie i sugerowanie najlepszych rozwiązań biznesowych, •prognozowanie wyników sprzedaży oraz przygotowywanie raportów we współpracy z wewnętrznymi działami w firmie, •budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi.

Wymagania

•Mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub/i jako: analityk sprzedaży / biznesowy, ewentualnie na stanowisku sprzedażowym w obszarze usług kosmetycznych (rynek profesjonalny), •wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, •kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań biznesowych sprzyjających rozwojowi rynku oraz zarządzanej kategorii usług, •silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów i planów, •rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne, •duża samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, •dokładność, dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowywanych materiałów, •bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, •Znajomość VBA będzie dodatkowym atutem" •znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2).

Nie

Oferujemy

•umowa o pracę i bardzo atrakcyjny system premiowy, •szansę rozwoju w dynamicznej branży e-commerce u globalnego lidera, •pełną wyzwań pracę w rozwojowym, międzynarodowym środowisku, •atrakcyjne benefity pracownicze (ubezpieczenie medyczne, karta MultiSport i wiele innych), •świetną atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności, •komfortowe biuro w samym centrum Warszawy.

Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu jeszcze dziś! Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926) Administratorem Danych osobowych, przetwarzanych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego jest Groupon Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 123a. W zależności od rodzaju prowadzonego procesu zatrudnienia, dane osobowe mogą zostać udostępnione spółce Groupon Shared Services Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 123a. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje państwu prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania. Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w kolejnych procesach rekrutacyjnych przez powyższe spółki, prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Zobacz więcej:

Praca
Główny Specjalista
Firma: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Data dodania: 10.12.2019
więcej
Praca
Specjalista
więcej
Praca
Strategy & Finance Associate
Firma: Nethone
Warsaw, Poland