Junior Buyer / Młodszy Kupiec

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Zakupy,

Nazwa firmy

Intenson Europe sp. z o.o.

Firma Intenson Europe to dynamicznie rozwijająca się firma w branży zdrowej żywności.

Jesteśmy firmą młodych, zaangażowanych ludzi, dla których zdrowa żywność nie jest jedynie kolejnym produktem! Promujemy postawy zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej. Idziemy z duchem czasów, w których to właśnie dobra jakościowo, ekologiczna żywność zaczyna dominować na stołach. Doceniamy osoby proaktywne chcące się rozwijać razem z nami. Oferujemy szkolenia i podnoszenie kwalifikacji na danych stanowiskach.

Opis stanowiska

• Kontakt z dostawcami firmy - głównie język angielski

• Tworzenie bazy danych dostawców,

• Wprowadzanie danych i dokumentacji do wewnętrznego systemu,

• Analiza rynku pod kątem nowych dostawców,

• Komunikacja oraz utrzymywanie kontaktów zarówno z wewnętrznymi, jak również z zewnętrznymi partnerami biznesowymi,

• Wsparcie Działu Zakupów w przygotowywaniu raportów, zestawień i analiz,

• Merytoryczna współpraca z pracownikami innych działów firmy.

Wymagania

• Do aplikowania zapraszamy studentów i absolwentów uczelni wyższych

• Zainteresowanie tematyką zakupów lub chęć rozwoju zawodowego w tym obszarze,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

• Wcześniejsze doświadczenie w pracy administracyjnej będzie atutem,

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• Rozwinięte zdolności organizacyjne,

• Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

• Silna motywacja do nauki i zdobywania nowych doświadczeń.

Nie

Oferujemy

• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

• Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty

CV

Zobacz więcej:

Praca
Główny Specjalista
Firma: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Data dodania: 10.12.2019
więcej
Praca
Specjalista
więcej
Praca
Strategy & Finance Associate
Firma: Nethone
Warsaw, Poland