Junior Associate w dziale Prawa Podatkowego

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny: JAP080219

Nazwa firmy

SSW Pragmatic Solutions

SSW Pragmatic Solutions powstała 2009 roku, a nasz zespół składa się obecnie z ponad 100 ekspertów.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich kancelarii.

Współpracujemy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami finansowymi, którzy zdobywali doświadczenie w polskich, a także w międzynarodowych kancelariach prawniczych oraz firmach doradczych wielkiej czwórki.

Nasze kompetencje potwierdzają rekomendacje międzynarodowych rankingów prawniczych takich jak Legal 500, Chambers Europe, IFLR 1000, które opierają się wyłącznie na opiniach i rekomendacjach Klientów.

Posiadamy biura w Warszawie i Poznaniu, a dzięki stowarzyszeniu kancelarii TAGLaw nasze usługi obejmują podmioty z różnych rejonów Polski i świata.

Więcej o nas na www.ssw.solutions

Opis stanowiska

  • opracowywanie projektów pism procesowych;
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych;
  • sporządzanie analiz stanowiska orzecznictwa i doktryny pod kątem prowadzonych spraw prawnych;

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego;
  • mile widziani aplikanci radcowscy lub adwokaccy I-II roku lub osoby zdobywające uprawnienia doradcy podatkowego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • doskonała znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy;
  • zaangażowanie, komunikatywność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;

Tak

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki współpracy;
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport i kurs językowy;
  • pracę w dynamicznym zespole złożonym z doświadczonych prawników;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego;
  • poznanie praktycznej strony doradztwa podatkowego;
  • zaangażowanie w ciekawe projekty;

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

tak

Kontrakt lub samozatrudnienie

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds. Rachunkowości
Firma: Grupa PZU
Data dodania: 15.02.2019
więcej
Praca
Specjalista ds. Sprzedaży
Firma: OMEC Sp. z o.o.
więcej
Praca
SPECJALISTA DS. NOWYCH MEDIÓW
Firma: Akademia Leona Koźmińskiego
Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59