Junior Account

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,
Nr referencyjny: 11/2019

Nazwa firmy

Newspoint Sp z o.o.

Opis stanowiska

NIE CHCESZ PRACOWAĆ W KORPORACJI? MARZYSZ O DYNAMICZNEJ FIRMIE, W KTÓREJ BĘDZIESZ MÓGŁ REALIZOWAĆ AMBITNE PROJEKTY? DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NEWSPOINT!

W Newspoint tworzymy rozwiązania do monitoringu mediów a także prowadzimy projekty badawcze. Nasze rozwiązania informatyczne znajdują zastosowanie w PR, marketingu, HR i sprzedaży.

Zadania:

  • Obsługa i aktywne rozpoznawanie potrzeb klientów Newspoint
  • Proponowanie nowych rozwiązań aktualnym klientom
  • Prezentacje i warsztaty z klientami
  • Zadania analityczne i bieżące kalkulacje dla klientów i partnerów
  • Aktywna komunikacja i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów
  • Bieżące i okresowe raportowanie projektowe

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie uzyskiwania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie na realizację celów
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Rzetelne wypełnianie zleconych obowiązków
  • Kreatywność i nieustępliwość w rozwiązywaniu problemów
  • Bardzo dobra organizacja swojego środowiska pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, łatwość pracy z liczbami

Mile widziane:

  • Zainteresowanie mediami społecznościowymi i nowymi technologiami

Tak

Oferujemy

  • Uczestnictwo w rozwoju dynamicznej firmy o międzynarodowym zasięgu działania
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Nieformalną, inspirującą atmosferę

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie projektami, komunikacja społeczna,

Wymagane dokumenty

CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Dowolna

Zobacz więcej:

Praca
Główny Specjalista
Firma: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Data dodania: 10.12.2019
więcej
Praca
Specjalista
więcej
Praca
Strategy & Finance Associate
Firma: Nethone
Warsaw, Poland