Juicer Operations Specialist

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Badania i rozwój, Internet / e-Commerce / Nowe media, IT, Obsługa klienta / Call Center, Transport / Spedycja,

Nazwa firmy

Lime

Lime is revolutionizing micro mobility and empowering a new urban lifestyle. The mobile app lets riders easily find and unlock our fleet of shared smart bikes and scooters, providing them with a fun, efficient and sustainable way to move around the city. By partnering with local communities, Lime is working to not only improve transportation, but cultivate a culture centered around active, healthy and sustainable urban living. Lime is based in San Francisco, CA, and is funded by leading VC firms including Google Ventures, Fifth Wall and Andreessen Horowitz.

Opis stanowiska

Niedawno w Warszawie wykonaliśmy milionowy przejazd. Chciałbyś/chciałabyś dołączyć do najszybciej rosnącego startupu na świecie?

Szukamy młodej osoby, która wesprze nas w egzekucji, zarządzaniu oraz planowaniu lokalnych (Polska) oraz regionalnych (Europa Wschodnia) inicjatyw. Rośniemy w niesamowitym tempie, tak samo szybko zmienia się wachlarz zadań i projektów. Innymi słowy, dużo pracy, jeszcze więcej nauki i zdecydowanie zero nudy.

Wymagania

Wymagane umiejętności:

  • szybkiego i dobrego domykania tematów!
  • gotowość do pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu
  • zarządzania wieloma projektami na raz, przedsiębiorcze nastawienie
  • analizy danych i wyciąganie z nich wniosków
  • obsługa pakietu Google (Sheets / Slides / Gmail / Calendar)
  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

Mile widziane:

  • doświadczenie w start-upach
  • znajomość HTML / SQL
  • lekkie pióro

Tak

Oferujemy

Wymiar godzin: Pełen etat

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej, znajomość programów do statystycznej analizy danych, zarządzanie projektami, angielski,

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź