International Projects/Contracts Site Logistics Supervisor (automotive industry)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Inżynieria, Łańcuch dostaw, Produkcja, Transport / Spedycja,
Nr referencyjny: EA/KW/669/SML

Nazwa firmy

Naj International

NAJ International jest renomowaną agencją doradztwa personalnego. Działamy od ponad 27 lat i z sukcesem realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska od średniego do najwyższego szczebla zarządzania. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem 482. Systematycznie pracujemy nad rozwojem naszych usług, dlatego w roku 2014 dołączyliśmy do jednej z 25 największych sieci Executive Search na świecie - International Executive Search Federation. Dzięki IESF współpracujemy z firmami na całym świecie a nasi kandydaci mają dostęp do bardzo interesujących ofert pracy.

Opis stanowiska

Nasz czołowy klient to międzynarodowa firma produkująca najnowocześniejsze systemy i rozwiązania głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma współpracuje z producentami samochodowymi na całym świecie. Obecnie poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za organizację i realizację procesów logistycznych dla danej inwestycji u klienta w oparciu o wytyczne realizowanego kontraktu,
  • Przygotowanie pełnej infrastruktury logistycznej projektu,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji w oparciu o obowiązujące procedury,
  • Zarządzanie zespołem pracowników, podwykonawców i dostawców,
  • Nadzorowanie łańcucha dostaw, zarządzanie transportem, organizacja rozmieszczenia materiałów na placu budowy, by zapewnić terminowość i jakość realizacji inwestycji,
  • Bieżące reagowanie i wykrywanie niezgodności w procesach logistycznych i proponowanie rozwiązań,
  • Nieustanna współpraca z klientem, raportowanie, udział w spotkaniach w celu analizy i planowania strategii krótkoterminowych,
  • Współpraca z innymi działami przy realizacji inwestycji,
  • Praca w delegacjach, nie wymagamy relokajci

    Wymagania

    • Wyższe wykształcenie kierunkowe, preferowane logistyczne bądź pokrewne/ lub ostatni rok studiów,
    • Otwartość i gotowość do kilkutygodniowych wyjazdów służbowych - koordynowanie procesów logistycznych dla czołowych koncernów motoryzacyjnych na całym świecie,
    • Znajomość j. angielskiego na dobrym poziomie,
    • Mile widziane roczne doświadczenie w firmie logistycznej lub produkcyjnej, ale zapraszamy do kontaktu także osoby na ostatnim roku studiów,
    • Osobom z dłuższym doświadczeniem zawodowym będzie oferowany udział w rekrutacji na Site Managera,
    • Zdolność analitycznego, logicznego i koncepcyjnego myślenia,
    • Kreatywność, elastyczność, podatność na zmiany,

      Tak

      Oferujemy

      • Pracę w międzynarodowym środowisku doświadczonych specjalistów,
      • Możliwość poznania fabryk zlokalizowanych w Europie i na świecie przy realizacji projektów dla najbardziej renomowanych koncernów samochodowych,
      • 2 letni program szkolenia w Polsce i za granicą,
      • Możliwość podnoszenia poziomu znajomości j. angielskiego,
      • Szanse na rozwój w strukturach firmy,
      • Bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, pokrycie wszystkich kosztów wyjazdów służbowych,
      • Pakiet benefitów,
      • Umowa o pracę w Polsce,
      • Delegacje od 6 do 8 tygodni w większości na terenie Europy, przerwy między delegacjami od 1 do 2 tygodni,
      • Nie wymagamy relokacji z miejsca zamieszkania, jesteśmy otwarci na kandydatów z całej Polski

      komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, zarządzanie zespołem, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej, angielski,

      Wymagane dokumenty

      CV w języku angielskim

      „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, cv i/lub liście motywacyjnym w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NAJ International Sp. z o.o., Aleja Jana Chrystiana Szucha 8, 00-582 Warszawa. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora”

      Pełny etat

      Zobacz więcej:

      Praca
      Prawnik
      Firma: Copernicus Capital TFI SA
      Data dodania: 09.11.2018
      Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
      więcej
      Praca
      Customer Support
      Firma: Coinfirm Blockchain Lab Sp. z o. o.
      Toruń
      więcej
      Praca
      Analityk Danych
      warszawa al. Jerozolimskie 142 B