HR Assistant

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Edukacja / Szkolenia, Human Resources / Zasoby ludzkie,

Nazwa firmy

Mindshare Polska Sp. z o. o.

Mindshare Polska realizuje kompleksowe strategie marketingowe dla wiodących polskich i międzynarodowych firm oraz korporacji. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym w zarządzaniu procesami marketingowymi, począwszy od analiz danych, poprzez opracowanie strategii i kreacji, aż po planowanie i zakup mediów. Dzięki takiemu podejściu, Klienci Mindshare otrzymują kompleksowe wsparcie na każdym z etapów realizowanych kampanii reklamowych.

Opis stanowiska

esteśmy Mindshare – wielokrotnie nagradzanym domem mediowym realizującym kompleksowe strategie marketingowe dla najbardziej liczących się firm na rynku. Jako część WPP mamy dostęp do międzynarodowego know-how i doświadczenia, a negocjując wspólne z GroupM zwiększamy naszą przewagę konkurencyjną. Dołącz do naszego działu Talent jako:

Miejsce pracy: Warszawa

 Twoim zadaniem będzie:

  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych: przygotowywanie ogłoszeń, selekcja zgłoszeń kandydatów, kontakt z uczelniami i biurami karier
  • Koordynacja działań w zakresie organizacji szkoleń i onboardingów m.in. wysyłanie zaproszeń uczestnikom, rezerwacja sal
  • Pomoc przy organizacji projektów employer-brandingowych na uczelniach wyższych
  • Wsparcie działu Talent w bieżących zadaniach
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy wśród kandydatów, pracowników

      Czego możesz się po nas spodziewać:

    • Panuje u nas atmosfera serdeczności i wsparcia – najpierw ludzie, potem procedury
    • Kwestionujemy status quo i nie boimy się zadawać pytań – szukamy rozwiązań
    • Szybko działamy i szybko się adaptujemy
    • Mamy kalendarz wspólnych imprez
    • W piątki pracujemy do 15.00

      Wymagania

      Zaaplikuj, jeśli:

      • Chcesz rozpocząć swoją karierę w dziale HR
      • Interesujesz się zagadnieniami z obszaru Human Resources
      • Jesteś dokładny/a, samodzielny/a i odpowiedzialny/a za realizację powierzonych Ci zadań
      • Swobodnie posługujesz się j. angielskim w mowie i piśmie (będziesz używać go w codziennej pracy)
      • Nie boisz się pracy w Excel i w PowerPoint
      • Umiesz i lubisz pracować z ludźmi
      • Jesteś dostępny/a min. 32 h w tygodniu roboczym

      Tak

      Oferujemy

      Oferujemy:

      • Przeszkolenie z obszarów związanych z „miękkim HR”, tj. rekrutacje, szkolenia, ocena pracownicza
      • Miłą atmosferę współpracy z zespołami obsługującymi polskich i międzynarodowych klientów
      • Elastyczne godziny współpracy, które możesz połączyć np. z grafikiem zajęć na uczelni
      • Współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną
      • Siedzibę biura przy Polu Mokotowskim

      Wymagane dokumenty

      cv

      Klauzula

      Umowa zlecenie

      Zobacz więcej:

      Praca
      BUSINESS CONSULTANT WARSAW
      Firma: ManagementSolutions
      Data dodania: 14.06.2019
      Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
      więcej
      Praca
      DATA SCIENCE CONSULTANT
      więcej
      Praca
      Receptionist/Office Coordinator
      Firma: e-point SA