funkcjonariusz

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Agencja Wywiadu

Opis stanowiska

Szczegóły podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe;
  • biegła znajomość języków obcych;
  • odwaga, umiejętność adaptacji i pracy w zmieniających się warunkach;
  • umiejętności analitycznego i logicznego przewidywania następstw podjętych działań;
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej;
  • dobry stan zdrowia;
  • znajomość aktualnej sytuacji geopolitycznej świata;
  • obywatelstwo polskie;
  • korzystanie w pełni z praw publicznych - nie karalność;

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Tak

Oferujemy

Wymagane dokumenty

aplikacja za pośrednictwem strony www.aw.gov.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Media Trainee
Firma: Value Media Sp. z o.o.
Data dodania: 19.04.2019
Warszawa, al. jerozolimskie 134
więcej
Praca
Asystent/tka Zarządu
Firma: Globe Trade Centre S.A.
Warszawa-Okęcie
więcej
Praca
Junior Strategy Analyst
Firma: White Star Real Estate Sp. z o.o.