E-mail Marketing Assistant

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama, Prawo,

Nazwa firmy

Grafton Recruitment Polska

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zapewniającej profesjonalne usługi swoim międzynarodowym klientom, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Do obowiązków należeć będą:

  • tworzenie wysyłek mailingowych w systemie
  • edycja i korekta przygotowanych treści do wysyłki, dodawanie materiałów wizualnych
  • obsługa skrzynki mailingowej
  • współpraca z londyńskim zespołem firmy, wspieranie innych biur firmy z całego świata

Wymagania

  • doskonała znajomość j. angielskiego (praca wyłącznie po angielsku)
  • zwracanie uwagi na detale, skrupulatność, dokładność, multi-tasking
  • doświadczenie w pracy w obszarze e-mail marketingu, znajomość narzędzi wysyłki mailingowej

Nie

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej organizacji i nauki od ekspertów

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie stronami www, obsługa mediów społecznościowych, komunikacja społeczna, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź