Doradca klienta ds. publikacji elektronicznych

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Obsługa klienta / Call Center,

Nazwa firmy

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Tworzymy nowoczesne i zaawansowane produkty dla profesjonalistów, które rozwija 140 specjalistów IT oraz 150 redaktorów i wydawców na stałe współpracujących z ponad 3500 autorów.

Opis stanowiska

Zespół IMQ to najlepszy na świecie zespół Telesprzedaży produktów Wolters Kluwer. Wciąż rozwijający się dział ponad 100 Doradców Klienta jest idealnym miejscem na zdobycie pierwszego doświadczenia w sprzedaży, jak również wykorzystanie już zdobytych umiejętności. Doradcy Klienta nie są ograniczeni skryptami, dlatego wykorzystują pełen potencjał swoich umiejętności sprzedażowych. Ponadto promujemy model nawiązywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi, dzięki czemu sprzedaż produktów Wolters Kluwer daje nie tylko dużo satysfakcji, ale też pozwala na rozwój i uzyskiwanie systematycznych wyników sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna sprzedaż prestiżowych produktów wydawnictwa,
  • Aktualizacja danych klienta;
  • Aktywne promowanie marki i produktów,

Wymagania

Wymagania:

  • Pewność siebie i odwaga w rozmowach biznesowaych,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację zadań;
  • Systematyczność oraz umiejętność organizacji własnej pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w telesprzedaży
  • Doświadczenie w sprzedaży do branż:

    • edukacja, administracja publiczna,

Tak

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjna lokalizacja tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego
  • Rowerowy raj: stojaki na rowery, przeglądy rowerowe, szafki dla rowerzystów
  • Owocowe wtorki
  • Godziny dla rodziny
  • Dzień wolny w Twoje urodziny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Kluby sportowe, akcje CSR, konkursy - firma to nie tylko praca
  • System gamifikacji z nagrodami dla pracowników

Wymagane dokumenty

CV

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu i załącznikach do niego jest IMQ Sp. z. o.o. z siedzibą przy ul. J.K.Chodkiewicza 3 / U10, 02-593 Warszawa, dane przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Zasady i podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności. Zapoznaj się z jej treścią, określa bowiem wszystkie informacje niezbędne do świadomego i dobrowolnego podania przez Ciebie danych osobowych, w tym podstawy prawne przetwarzania danych osobowych, okres ich przechowywania, podmioty, którym dane mogą być udostępniane i prawa, które przysługują Ci w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, w tym prawo dostępu do danych, ich sprostowania, żądania ograniczenia ich przetwarzania czy prawa do usunięcia danych. Składając poniższe oświadczenie o zapoznaniu się z Polityką prywatności oświadczasz jednocześnie, że zgadzasz się na jej postanowienia i warunki przetwarzania danych osobowych w niej zawarte. Pamiętaj, nie musisz podawać w dokumentach, które dołączasz do formularza, żadnych innych danych osobowych, niż te, które zbieramy w formularzu. Jeśli jednak zechcesz podać nam dodatkowe dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie przez IMQ na zasadach opisanych w Polityce prywatności.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystent
Firma: Match&Spark
Data dodania: 13.12.2019
więcej
Praca
Executive Assistant
Firma: enxoo
więcej
Praca
Accounting Assistant