Doradca Klienta ds. Kredytów

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu, Sprzedaż,

Nazwa firmy

Prywatni Bankierzy

Jesteśmy liderem w branży doradztwa finansowego. Szczerość w relacjach oraz doskonała znajomość procedur bankowych przełożyła się na wzorową opinię i najwyższy poziom zaufania wśród przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Opis stanowiska

Pracując w charakterze Doradcy będziesz odpowiedzialny za:

  • Inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami
  • Analizę potrzeb i doradztwo w zakresie wyboru właściwego rozwiązania finansowego
  • Profesjonalną obsługę klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?

  • Wysokie aspiracje finansowe
  • Przedsiębiorczość i orientacja na wynik
  • Pasja ciągłego samodoskonalenia
  • Dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista

Tak

Oferujemy

CO OFERUJEMY?

  • Najlepsze w branży warunki finansowe (realne zarobki na poziomie 6 000 zł - 10 000 zł netto)
  • Bezpłatny pakiet szkoleń z zakresu finansów, rachunkowości oraz technik sprzedaży oparty na najlepszych wzorcach światowych
  • Kompendium wiedzy na temat produktów i procedur bankowych
  • Pełne wsparcie sprzedażowe doświadczonych managerów i mentorów
  • Samodzielne stanowisko i nieograniczony wpływ na wynik swojej pracy
  • Przyjazną oraz inspirującą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji w centrum Warszawy

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), komunikacja społeczna,

Wymagane dokumenty

CV i kilka słów o sobie

Administratorem danych osobowych jest Prywatni Bankierzy sp. z o.o. z siedzibą w Al. Jana Pawła II 80 lok 14, 00-175 Warszawa, Budynek Babka Tower, wejście H, piętro 5 (dalej: Firma). Z Firmą można skontaktować się osobiście, poprzez e-mail rekrutacja@prywatnibankierzy.com, telefonicznie pod numerem 730024225 lub pisemnie na adres siedziby Firmy.

Firma nie wyznaczyła inspektora ochrony danych.

Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę w celu:

1. realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy, w którym biorę udział, a którego dotyczy ogłoszenie w ramach realizacji uprawnienia Firmy z art. 221 ustawy Kodeks pracy oraz przepisów wykonawczych do ustawy co stanowi prawnie uzasadniony interes Firmy, a także w oparciu o udzieloną przeze mnie zgodę, gdy zakres podanych przez mnie danych wykracza poza wynikający z wyżej wymienionych przepisów. Firma będzie przetwarzała dane osobowe przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji,

2. prowadzenia przez Firmę przyszłych procesów rekrutacji w oparciu o udzieloną przeze mnie zgodę do czasu odwołania przeze mnie tej zgody.

Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych przetwarzanych przez Firmę oraz prawo:

1. żądania od Firmy ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,

2. do przenoszenia danych, tj. do otrzymania od Firmy moich danych osobowych lub ich przesłania do wskazanego administratora w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego,

3. wniesienia do Firmy sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych w zakresie, w jakim podstawą ich przetwarzania jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Firmy,

4. do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych przez Firmę narusza przepisy w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Podanie danych osobowych w celu przeprowadzenie procesu rekrutacji jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praca
Junior Accountant with English
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Praca
Młodszy Konsultant PR
Firma: Clear Communication Group
więcej
Praca
JUNIOR HR BUSINESS PARTNER
Firma: Core Services