Doradca finansowy

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Obsługa klienta / Call Center, Sprzedaż, Ubezpieczenia,

Nazwa firmy

Phinance

Jesteśmy na rynku doradztwa finansowego od ponad 15 lat. Pomagamy naszym klientom w doborze najlepszych dostępnych produktów finansowych. Stawiamy na profesjonalizm oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami. Mamy możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji i potwierdzania ich certyfikatami. Każdy dzień w naszej pracy jest inny. Dzięki temu praca u nas nie jest monotonna i daje dużo satysfakcji.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji,

  • doradztwo w zakresie kredytów, ubezpieczeń, inwestycji oraz budowa planów finansowych,

  • zdobywanie nowych kompetencji i umiejętności.

Wymagania

Wymagania:

  • status studenta,

  • mobilność,

  • dobre umiejętności interpersonalne,

  • chęć do pracy z klientem,

  • dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo.

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • 1500 - 2000 zł netto/msc.,

  • kartę MultiSport,

  • wsparcie mentora,

  • wiele ścieżek rozwoju,

  • elastyczny czas pracy,

  • profesjonalne szkolenia od podstaw,

  • możliwość pozostania z nami na dłużej po odbyciu stażu,

  • zdobycie praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności potwierdzonych certyfikatami i licencjami.

Kluczowe kompetencje

komunikatywność i budowanie relacji,

Wymagane dokumenty

CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Specjalista ds. Administracji
Firma: Syneriz
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Staż
Stażysta/-tka w zespole HRBP
Firma: Skanska
Data dodania: 13.01.2020
więcej
Staż
Firma: Phinance