Doradca finansowy

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu, Sprzedaż,

Nazwa firmy

TMT sp. z o.o.

Jesteśmy liderami w branży prywatnego doradztwa finansowego. Od blisko 10 lat specjalizujemy się w doradztwie i kompleksowej obsłudze finansowej firm z sektora MŚP.

Opis stanowiska

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji z Klientami
  • Bieżąca obsługa Klientów ubiegających się o kredyt
  • Stały kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami
  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych Klientów
  • Analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej Klientów
  • Weryfikacja zdolności kredytowej
  • Analiza dokumentów finansowych
  • Analiza informacji pozyskanych przez dostawców zewnętrznych (BIK, BIG itp.)
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji

Wymagania

  • Znajomość rynku finansowego i produktów bankowych
  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych - posługiwanie się poprawną polszczyzną, dobra dykcja (mile widziane doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność w działaniu i myśleniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawna obsługa programów MS Office
  • Entuzjazm i empatia

Tak

Oferujemy

  • Najlepsze w branży warunki finansowe (realne zarobki na poziomie 6 000 zł - 10 000 zł netto)
  • Bezpłatny pakiet szkoleń z zakresu finansów, rachunkowości oraz technik sprzedaży oparty na najlepszych wzorcach światowych
  • Kompendium wiedzy na temat produktów i procedur bankowych
  • Pełne wsparcie sprzedażowe doświadczonych managerów i mentorów
  • Samodzielne stanowisko i nieograniczony wpływ na wynik swojej pracy
  • Przyjazną oraz inspirującą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Warszawie

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), ocena finansowa przedsiębiorstwa, analiza ekonomiczna,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim opisem dlaczego to właśnie Ty

Aplikując na ofertę pracy/stażu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy/stażu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem Twoich danych osobowych będzie TMT Sp. z o.o.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praca
Junior Accountant with English
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Praca
Młodszy Konsultant PR
Firma: Clear Communication Group
więcej
Praca
JUNIOR HR BUSINESS PARTNER
Firma: Core Services