Doradca ds. Nieruchomości

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Nieruchomości, Obsługa klienta / Call Center,

Nazwa firmy

VEA Sp. z o.o.

Firmę VEA Private Investments tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym, prawno-podatkowym oraz branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Aktywne wyszukiwanie ofert nieruchomości
  • Koordynowanie wpływających zapytań ofertowych
  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacja nieruchomości
  • Uczestnictwo w procesie inwestycyjnym
  • Monitorowanie trendów rynkowych i implementowanie ich w środowisku firmy
  • Utrzymywanie trwałej i profesjonalnej relacji z klientem
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

  • Zainteresowanie branżą nieruchomości
  • Zainteresowanie tematyką wykończenia i aranżacji wnętrz
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i umiejętności budowania relacji z klientem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Tak

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon służbowy
  • Świetną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Duże możliwości rozwoju osobistego
  • Biuro w doskonałej lokalizacji w Warszawie – ul. Nowy Świat

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VEA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest VEA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowy Świat 5/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź