Client Manager

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Badania i rozwój,

Nazwa firmy

Kanar Polska

Kantar jest wiodącą na świecie firmą zajmującą się przetwarzaniem danych, tworzeniem wiedzy i doradztwem. Wiemy więcej niż jakakolwiek inna firma na świecie na temat tego, jak ludzie żyją, co myślą, jak robią zakupy i głosują, co oglądają i wysyłają. Badamy cały cykl sprzedaży i marketingu, pomagając markom odkrywać możliwości rozwoju w niezwykłym świecie.

Opis stanowiska

Nasza kultura pracy bazuje na ciekawości, nigdy nie przestajemy pytać,  ale też nie przestajemy słuchać.

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy kandydata/ki do współpracy jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Będziesz:

  • obsługiwać kluczowych Klientów
  • budować i rozwijać relacje z nowymi Klientami
  • odpowiadać na potrzeby biznesowe Klienta twórczymi ofertami lub ciekawymi analizami
  • dostępnych danych
  • koordynować pracę nad projektem wewnątrz firmy
  • przygotowywać prezentacje i szukać rekomendacji biznesowych

Wymagania

  • co najmniej 4 lata doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku w agencji badawczej lub w dziale badawczym lub analitycznym po stronie Klienta
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu współpracy z Klientami (ewentualnie klientami wewnętrznymi)
  • bardzo dobra znajomości technik i metod badań marketingowych
  • zdolności analitycznych i znajomości statystyki
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • umiejętności, które pozwolą przygotować ciekawą, nowoczesną prezentację
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • swoboda w posługiwaniu się MS Office
  • zdolność do swobodnej komunikacji z liczbami i syntetycznego myślenia
  • zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • znajomość SPSS
  • oryginalna osobowość i ciekawe zainteresowania pozazawodowe

Tak

Oferujemy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Inspirujące, pełne wyzwań międzynarodowe środowisko
  • Dostęp do szkoleń on-line na platformie LinkedIn Learning
  • Klimatyczne biuro przy stacji metra Dworzec Wileński, Pl. Konesera 9,
  • Przyjazne miejsce pracy dzięki 3 kondygnacjom z przestronną częścią kuchenną i chilloutową
  • 16 godzin urlopu specjalnego rocznie na wybrane prace charytatywne i wolontariat
  • Prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie karty Multisport
  • Sezonowe wydarzenia: konsultacje z fizjoterapeutą, degustacje piwa w piątki i wiele innych
  • Firmowa piłka nożna i siatkówka
  • Biuro dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • Zamknięty parking dla rowerów

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych, zarządzanie projektami, badania marketingowe i społeczne,

Wymagane dokumenty

CV i list motywacyjny

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres:

W tytule maila prosimy wpisać „Client Manager”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kantar Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy Pl. Konesera 9, 03-736 Warszawa, jako Administrator Danych, informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko.

Administrator danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, można się z nim skontaktować pod adresem email iod@kantar.com

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Podstawą podania danych jest art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Dane pozyskane w procesie rekrutacji będą przetwarzane przez okres 4 miesięcy, o ile nie wyrażą Państwo zgody na dalsze wykorzystanie danych. Administrator może udostępniać dane osobowe do Państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

CV i listy motywacyjne, nie opatrzone klauzulą „Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kantar Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Pl. Konesera 9, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”, nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez Kantar Polska do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli o treści „Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w bazie rekrutacyjnej Kantar Polska S.A. i na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przez Kantar Polska kolejnych rekrutacji”.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystent/ Asystentka zespołu prawników
Firma: Manpower Group
Data dodania: 23.08.2019
więcej
Praca
Graphic Designer
Firma: enxoo
więcej
Praca
Analityk finansowy
Firma: VEA Sp. z o.o.