Business Development Specialist

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Internet / e-Commerce / Nowe media, IT, Marketing / PR / Reklama, Sprzedaż,
Nr referencyjny: 2

Nazwa firmy

Grupa K2

Grupa K2 Internet od 18 lat konsekwentnie buduje pozycję partnera największych polskich oraz zagranicznych organizacji we wszystkich aspektach ich transformacji cyfrowej i aktywności online.

Opis stanowiska

Do połączonych zespołów K2 Digital Ventures (www.k2dv.pl) oraz K2 Digital Transformation (www.k2dt.pl) poszukujemy osoby, która zajmie się wyszukiwaniem nowych szans biznesowych. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do kadry kierowniczej oraz zarządów największych korporacji. Szukamy osoby, która zajmie się wstępnym etapem sprzedaży, czyli analizą potrzeb potencjalnych klientów, ustalaniem osób kontaktowych oraz nawiązaniem pierwszego kontaktu.

Kim jesteśmy i co robimy, czyli jakie usługi będziesz sprzedawał?

W K2 Digital Ventures pomagamy największym koncernom uruchamiać nowatorskie przedsięwzięcia biznesowe. Budujemy dla korporacji nowe produkty oraz usługi, skutecznie współpracując ze światem startupów. Z kolei w zespole K2 Digital Transformation wspieramy cyfrową transformację największych firm. Doradzamy jak nowe technologie mogą zwiększyć przychód lub obniżyć koszty. Wyróżniamy się bardzo szybkim przechodzeniem z teoretycznej fazy doradztwa do testowania rekomendacji w praktyce.

Wymagania

Czego wymagamy?

  • autentycznego zainteresowania branżą nowych technologii, startupów, cyfrowej transformacji oraz innowacji korporacyjnych,
  • umiejętności pozyskiwania i organizowania informacji oraz kojarzenia rozproszonych faktów,
  • pozytywnego nastawienia i ciągu na bramkę :)
  • oraz rzecz jasna świetnego angielskiego.

Co docenimy?

  • doświadczenie w sprzedaży lub marketingu, najchętniej usług profesjonalnych B2B lub obszaru nowych technologii,
  • doskonałą znajomość środowiska Linkedin.

Oferujemy

  • rozwój w ultra-ciekawym zespole przy innowacyjnych projektach dla największych korporacji
  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość stałego pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole
  • motywacyjne wynagrodzenie oraz niepubliczną opiekę medyczną

komunikatywność i budowanie relacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie projektami, tworzenie biznesplanów i projektów biznesowych, komunikacja społeczna, ocena finansowa przedsiębiorstwa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K2 Internet S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Firma: Idea Bank SA
Data dodania: 22.01.2018
Przyokopowa 33, Warszawa
więcej
Praca
Virtual Training Specialist with English/French
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 20.01.2018
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
Asystent/ka ds. dokumentów i podróży biznesowych
Firma: Sii Sp. z o.o.