Business Development Specialist

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Everuptive Group

Zmieniamy rynek pracy. Rekrutujemy w duchu idei Human to Human

Dzięki społeczności profesjonalnych rekruterów łączymy najlepszych pracodawców z kandydatami, którzy są wykwalifikowani, zmotywowani i dostępni.

Opis stanowiska

Do naszego nowego zespołu w Warszawie poszukujemy osobę na stanowisko Business Development Specialist, którego rolą będzie rozbudowa naszego portfolio klientów na terenie Warszawy oraz praca bezpośrednio z Unit Managerem.

Jeśli chcesz pracować w młodej, szybko rozwijającej się firmie o niestandardowym sposobie działania, nie lubisz stać w miejscu, jesteś otwarty/a na nowości a do tego chcesz szybko się rozwijać jedną z najbardziej innowacyjnych firm na rynku rekrutacyjnym - zapraszamy do kontaktu!

Opis stanowiska:

  • mapowanie rynku potencjalnych klientów
  • przygotowywanie komunikatów sprzedażowych
  • kontakt e-mailowy, telefoniczny z potencjalnymi klientami i umawianie spotkań handlowych
  • prowadzenie bazy klientów
  • szukanie nowych możliwości docierania do potencjalnych klientów
  • udział w spotkaniach biznesowych
  • udział w konferencjach branżowych

    Wymagania

    • IV, V rok studiów
    • dyspozycyjność na pełen etat
    • doświadczenie w kole naukowym, organizacji studenckiej (najchętniej w obszarze pozyskiwania partnerstw lub współprac)
    • zainteresowanie środowiskiem biznesowym, startupowym, rozwojem firm, rekrutacją
    • orientacja na cel i działanie
    • umiejętność wyszukiwania informacji
    • wysoka komunikatywność
    • doświadczenie z klientem biznesowym min. 6 miesięcy mile widziane
    • doświadczenie w sprzedaży min. 6 miesięcy mile widziane

    Tak

    Oferujemy

    • wynagrodzenie oparte o podstawę i premie
    • networking wśród środowiska biznesowego startupowego oraz wśród klientów Talent Place
    • możliwość szybkiego rozwoju
    • dostęp do platformy szkoleniowej skillveo
    • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów
    • możliwość służbowych wyjazdów do Krakowa - naszego głównego biura
    • pracę w centrum Warszawy w środowisku start-upowym

    Wymagane dokumenty

    CV

    Klauzula

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

    Pełny etat

    Zobacz więcej:

    Praca
    Adwokat/ Radca prawny
    Firma: Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k.
    Data dodania: 24.05.2019
    więcej
    Praca
    Aplikant
    więcej
    Praca
    Asystent/Asystentka ds. administracyjnych