Broker kredytowy

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Obsługa klienta / Call Center, Sprzedaż,

Nazwa firmy

TMT sp. z o.o.

Jesteśmy liderami w branży prywatnego doradztwa finansowego. Od blisko 10 lat specjalizujemy się w doradztwie i kompleksowej obsłudze finansowej firm z sektora MŚP.

Opis stanowiska

MAMY DLA CIEBIE PRACĘ, KTÓRA POLEGA NA:

  • Aktywnym pozyskiwaniu oraz budowaniu relacji z Klientem
  • Kompleksowej obsłudze wniosków kredytowych
  • Sprzedaży kredytów firmowych
  • Dbałości o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta

Wymagania

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRĄ:

  • Motywują konkretne plany i jesteś gotowy na ich realizację,
  • Chcesz zarabiać bez ograniczeń i być wolny finansowo
  • Poznać jak złamać schemat sprzedaży i odnieść sukces w branży

Tak

Oferujemy

  • Najlepsze w branży warunki finansowe (realne zarobki na poziomie 6 000 zł - 10 000 zł netto)
  • Bezpłatny pakiet szkoleń z zakresu finansów, rachunkowości oraz technik sprzedaży oparty na najlepszych wzorcach światowych
  • Kompendium wiedzy na temat produktów i procedur bankowych
  • Pełne wsparcie sprzedażowe doświadczonych managerów i mentorów
  • Samodzielne stanowisko i nieograniczony wpływ na wynik swojej pracy
  • Przyjazną oraz inspirującą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Warszawie

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), komunikacja społeczna, ocena finansowa przedsiębiorstwa,

Wymagane dokumenty

CV i kilka słów o sobie

Aplikując na ofertę pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem Twoich danych osobowych będzie TMT Sp. z o.o.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praca
Junior Accountant with English
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Praca
Młodszy Konsultant PR
Firma: Clear Communication Group
więcej
Praca
JUNIOR HR BUSINESS PARTNER
Firma: Core Services