ASYSTENTKA/ASYSTENT W DZIALE FINANSOWO - KADROWYM

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Globema

Opis stanowiska

Globema jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą z siedzibą główną w Warszawie, specjalizującą się w tworzeniu i wdrażaniu specjalistycznego oprogramowania z obszaru usług lokalizacyjnych i mapowych. Tworzymy aplikacje oparte na technologiach Java, Oracle, General Electric, Google, a naszymi klientami są firmy z całego świata.

Jako asystentka/asystent w Dziale Finansowo-Kadrowym  będziesz odpowiedzialna (y) za:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • pomoc przy rozliczaniu delegacji krajowych i zagranicznych
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • pomoc w bieżącej pracy działu

Wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub studia na ukończeniu (administracja, ekonomia)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
  • sumienność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

Tak

Oferujemy

Co oferujemy?

  • rozwój zawodowy w firmie o wieloletniej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpracę z profesjonalnym oraz zgranym zespołem
  • bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia , lekcje języka angielskiego
  • praca w wymiarze pół etatu

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

TAK

Część etatu

Zobacz więcej:

Praca
Corporate- HR - Campus Recruitment Sourcer – Analyst
Firma: J.P. Morgan
Data dodania: 15.10.2019
więcej
Praca
Statutory Reporting Consultant - Global Compliance & Reporting
Firma: EY (dawniej Ernst & Young)
Data dodania: 14.10.2019
więcej
Praca
Accounting Specialist - Global Compliance & Reporting