Asystentka Zarządu

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Ground Frost Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku asystentki zarządu będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację pracy biura, zapewnienie odpowiedniego zaplecza dla obsługi klientów Ground Frost
  • Angażowanie się we wskazane projekty dla klientów i wspomaganie personelu merytorycznym wkładem
  • Administrowanie kwestiami regulacyjnymi związanymi z funkcjonowaniem Spółek Ground Frost
  • Administracja dokumentacją regulacyjną Spółek Ground Frost, korespondencją z urzędami, umowami z klientami
  • Przekazywanie dokumentów do księgowości, współpraca z księgowymi w zakresie rozliczania wydatków służbowych i delegacji
  • Wystawianie faktur dla klientów Ground Frost, monitorowanie spłat należności

Wymagania

Wymagania od kandydatek:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie w zakresie obsługi biura, znajomość przepisów obowiązujących przedsiębiorców, umiejętność załatwiania spraw urzędowych
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność i dokładność w pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientami firmy
  • Znajomość podstawowych narzędzi informatycznych wykorzystywanych w biurze (MS Office, Windows, podstawy programów księgowych)

Tak

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole przyjaciół, w organizacji o płaskiej strukturze
  • Możliwość rozwoju, pozyskania nowych kwalifikacji i awansu w ramach firmy
  • Pracę samodzielną, pod nadzorem osób o dużym doświadczeniu
  • Pracę odpowiedzialną i mającą znaczenie dla organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ground Frost Sp. z o.o. Sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź