Asystent/ka VAT

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

KR Group

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o międzynarodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

KR Group to 145 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac.

Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.

Opis stanowiska

Do zakresu Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim:

  • weryfikacja dokumentacji VAT
  • sporządzanie rejestrów, deklaracji VAT oraz rejestrów JPK zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • przygotowywanie pism oraz wniosków kierowanych do organów podatkowych
  • stały kontakt z Klientem zagranicznym.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: prawo lub ekonomia)
  • zainteresowania tematyką podatkową, w szczególności podatkiem VAT (znajomość ustawy VAT będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, obejmujące również praktyki, staże
  • dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • chęci do pracy, zaangażowania
  • dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności, kreatywności i elastyczności
  • gotowości do stałego podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • szkolenia w zakresie podatku VAT
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • naukę języka angielskiego
  • pakiety medyczne
  • karty fitness.

komunikatywność i budowanie relacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski, dobra organizacja pracy, chęć do podnoszenia kwalifikacji,

Wymagane dokumenty

CV

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Firma: Idea Bank SA
Data dodania: 22.01.2018
Przyokopowa 33, Warszawa
więcej
Praca
Virtual Training Specialist with English/French
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 20.01.2018
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
Asystent/ka ds. dokumentów i podróży biznesowych
Firma: Sii Sp. z o.o.