Asystent/ka sprzedaży B2B

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

ImpiCode

ImpiCode jest firmą programistyczną, która oferuje usługi informatyczne w kilku kategoriach. Podstawą naszego podejścia jest ścisłe przywiązanie do potrzeb klienta, elastyczność i skuteczność. Tworzymy systemy, które pomagają w pracy i rozwijają biznes naszych klientów. Jako Software House mierzymy się z wyzwaniami technologicznymi i wydajnościowymi, oszczędzając naszym klientom wszystkich kłopotów związanych z IT.

Opis stanowiska

Szukamy studenta/studentki do pracy w charakterze wsparcia działu sprzedaży B2B w branży IT.

Zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami

  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami

  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

Wymagania

  • znajomości języka angielskiego

  • wymiar pracy od ½ etatu

  • obsługi pakietów biurowych (MS Office lub Open/LibreOffice)

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • samodzielności, komunikatywności i kultury osobistej

  • otwartości, inicjatywy

  • znajomość/zainteresowanie branżą IT będzie dodatkowym atutem

Tak

Oferujemy

  • luźną i przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w dynamicznie rosnącej firmie IT

  • nowe ciekawe wyzwania

  • dla studentów umowę zlecenie

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), komunikacja społeczna, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszystkich procesów rekrutacji realizowanych przez ImpiCode Sp z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Asystent ds. marketingu B2B
Firma: Optex Security Sp. z o.o.
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Praca
Resourcing Support - Interview Scheduling
Firma: Standard Chartered
Warsaw, Poland
więcej
Praca
ASYSTENT/KA DZIAŁU RAPORTOWANIA
Firma: Apsys Polska S.A.