Asystent/ka Popołudniowy/a w kancelarii prawnej (3.5h dziennie)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Prawo,
Nr referencyjny: AP/11/2019

Nazwa firmy

Human Capital Masters Sp. z o.o.

Human Capital Masters jest firmą doradztwa personalnego oraz selekcji i rekrutacji specjalistów średniego

i wyższego szczebla. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałej (Search & Selection). Wspieramy Klientów polskich i międzynarodowych z różnych sektorów, niezależnie od ich wielkości oraz lokalizacji geograficznej.

Opis stanowiska

  • Codzienne administracyjne wsparcie dla zespołu prawników - tzn. pomoc przygotowywaniu i wysyłce dokumentów
  • Skanowanie, kserowanie i archiwizacja pism
  • Edycja i formatowanie dokumentów prawnych
  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów

Wymagania

  • Gotowość do pracy w godz. 16:30-20:00 od poniedziałku do piątku - warunek absolutnie konieczny
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego - min. B2 - znajomość zostanie dobrze zweryfikowana podczas procesu rekrutacji
  • Do aplikowania szczególnie zapraszamy studentów prawa lub administracji
  • Minimalne doświadczenie w pracy biurowej lub recepcyjnej – mile widziane
  • Dokładność, zorientowanie na szczegóły oraz świetna organizacja pracy
  • Duża kultura osobista
  • Motywacja do pracy i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Tak

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego już podczas studiów
  • Komfortowe warunki pracy
  • Dodatkowe ciekawe benefity
  • Pracę w centrum Warszawy (obok stacji metra)
  • Wynagrodzenie 2700 zł brutto

komunikatywność i budowanie relacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Część etatu

Zobacz więcej:

Praca
Asystent
Firma: Match&Spark
Data dodania: 13.12.2019
więcej
Praca
Executive Assistant
Firma: enxoo
więcej
Praca
Accounting Assistant