Asystent/ka księgowości – Młodsza/y księgowa/y

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

KR Group

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o międzynarodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

KR Group to 145 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac.

Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.

Opis stanowiska

Do zakresu Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim:

  • wprowadzanie dokumentacji księgowej do systemów księgowych,
  • wykonywanie raportów i zestawień w systemie księgowym,
  • obsługa księgowości spółek z kapitałem zagranicznym,
  • wsparcie przy sporządzaniu/sporządzanie i składanie deklaracji CIT, VAT,
  • pomoc przy sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami,
  • stały kontakt z Klientem zagranicznym.

Wymagania

Oczekujemy:

  • 1-2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • chęci do pracy, zaangażowania,
  • komunikatywności i doskonałej organizacji pracy.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • pakiety medyczne,
  • karty fitness.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, angielski, chęć do nauki, zaangażowanie,

Wymagane dokumenty

CV

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Firma: Idea Bank SA
Data dodania: 22.01.2018
Przyokopowa 33, Warszawa
więcej
Praca
Virtual Training Specialist with English/French
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 20.01.2018
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
Asystent/ka ds. dokumentów i podróży biznesowych
Firma: Sii Sp. z o.o.