Asystentka księgowej

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

A&B Services

Opis firmy

Biuro Rachunkowe

Opis stanowiska

  • wspieranie księgowej w bieżącej obsłudze klientów biura,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, weryfikacja dokumentów w systemie Saldeo
  • prace administracyjne

Wymagania

  • student/ka kierunku Rachunkowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • minimum półroczne doświadczenie w pracy w księgowości

Tak

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

cv z podaniem możliwych godzin pracy i oczekiwanym wynagrodzeniem

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds Marketingu
Firma: Jeremi Prime
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Praca
Asystent ds. marketingu B2B
Firma: Optex Security Sp. z o.o.
więcej
Praca
Resourcing Support - Interview Scheduling
Firma: Standard Chartered
Warsaw, Poland