Asystentka/Asystent Działu

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

HSK CONSULTING SP Z O.O.

Opis stanowiska

HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla swojego Klienta

FIRMY PFIZER - AMERYKAŃSKIEJ, INNOWACYJNEJ, MIĘDZYNARODOWEJ FIRMY FARMACEUTYCZNEJ

o ugruntowanej pozycji na polskim rynku farmaceutycznym, kandydatów do pracy na stanowisku:

ASYSTENTKA/ASYSTENT DZIAŁU

Miejsce pracy: Warszawa

Misją naszego Klienta jest innowacyjność, przestrzeganie najwyższych standardów etycznych, dbanie o najwyższą jakość produktów i procesów, a także szacunek i współpraca przyczyniające się

do poprawy jakości życia ludzi na całym świecie.

Zadania

  • Zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w dziale;
  • Przygotowywanie umów oraz innych dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Obsługa systemów operacyjnych;
  • Opieka nad gośćmi działu podczas spotkań służbowych;
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Rozliczanie podróży służbowych i wydatków służbowych dyrektora działu;
  • Wsparcie dyrektora i pracowników w pracy nad projektami działu;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek działu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Znajomość środowiska Windows;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;
  • Co najmniej rok doświadczenia na stanowisku asystentki/asystenta lub pokrewnym.

Oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w międzynarodowej firmie, w oparciu  o najwyższe standardy pracy;
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy;
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, polisa ubezpieczeniowa, Karta Multisport);
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym  szacunku i współpracy.

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: jmultan@hsk.waw.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Analityk Finansowy
Firma: StaffARD
Data dodania: 19.09.2017
więcej
Praca
MŁODSZY SPECJALISTA DS. OFERTY ONLINE
Firma: Komputronik S.A.
Warszawa (Polska)
więcej
Praca
Asystentka Oddziału
Firma: Home Broker S.A.