Asystent/ka Działu Szkoleń

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie,
Nr referencyjny: CDPR#jestesmytuzobok

Nazwa firmy

CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Opis stanowiska

We are Rebels! Przesuwamy granice nie tylko tworząc gry, ale też w poszukiwaniu wyzwań i źródeł rozwoju dla ludzi, którzą nad nimi pracują. W związku z tym szukamy ‘człowieka - orkiestry’, który wesprze dział szkoleń od strony organizacyjnej oraz przejmie odpowiedzialność za zaplecze działań rozwojowo-trenerskich w naszym studio. Jeśli chcesz poznać branżę gier, nie lubisz monotonii, a w organizowaniu wydarzeń czujesz się jak ryba w wodzie, poznajmy się! Wyślij nam CV i list motywacyjny.

Obowiązki w kilku słowach:

- Przygotowywanie materiałów i sal na warsztaty, szkolenia wewnętrzne, treningi i zajęcia rozwojowe dla pracowników.
- Organizowanie wyjazdów na konferencje.
- Planowanie kalendarza zajęć.
- Komunikacja z uczestnikami wydarzeń.
- Obsługa wewnętrznej biblioteki studia.
- Prowadzenie dokumentacji, katalogowanie dokumentów, udostępnianie materiałów uczestnikom.
- Współpraca z partnerami zewnętrznymi tj.: zamawianie materiałów, procesowanie faktur.
- Przygotowywanie raportów.
- Realizowanie bieżących zadań Działu Szkoleń.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe np.: psychologia, socjologia, andragogika, ZZL.
- Staż lub praktyki w dziale szkoleń, HR, administracji lub administracji personalnej.
- Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.
- Gotowość do wykonywania zmiennych i różnorodnych zadań.
- Energia do działania i samodzielność.
- Dobra znajomość pakietu Office.
- Znajomość języka angielskiego: min. B2 (codzienna praca z ekspatami).

Mile widziane:

- Mile widziani studenci w/w kierunków dostępni w wymiarze min. 4/5 etatu.
- Zainteresowanie grami lub sztuką będzie dużym atutem!

Tak

Oferujemy

- Umowa o pracę.
- Możliwość rozwoju umiejętności trenerskich i nauki przez uczestniczenie w szkoleniach.
- Praca w strukturach HR.
- Twórcze i energetyczne środowisko pracy.
- Prywatna opieka medyczna oraz karta do klubów sportowych.
- Prywatna siłownia 24/7 z opieką trenera personalnego.
- Obszerny parking dla dojeżdzających autem, specjalne miejsce do parkowania rowerów, prysznice.
- Dostępne masaże biurowe, smaczne posiłki w kantynie (w tym wegańskie i wegetariańskie), codziennie inny foodtruck.
- Biblioteka z książkami i grami na różne platformy.
- Chill out room.

Do CV dołącz list motywacyjny lub napisz więcej o sobie w polu 'Message to Hiring Manager'.

rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

cv, list motywacyjny

Administratorem, czyli podmiotem odpowiedzialnym za przetwarzanie Twoich danych osobowych, jest

CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74, 03-301 Warszawa.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystent ds. marketingu B2B
Firma: Optex Security Sp. z o.o.
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Praca
Resourcing Support - Interview Scheduling
Firma: Standard Chartered
Warsaw, Poland
więcej
Praca
ASYSTENT/KA DZIAŁU RAPORTOWANIA
Firma: Apsys Polska S.A.