Asystent/ka działu polityki personalnej

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie,
Nr referencyjny: APP/2019/Warszawa

Nazwa firmy

Schenker Sp. z o.o.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Opis stanowiska

Jeżeli studiujesz kierunek związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologię, socjologię lub pokrewny, szukasz pierwszej pracy w HR, chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji, które umożliwi Ci dobry start zawodowy - to jest oferta dla Ciebie.

Jako Asystent/ka w dziale polityki personalnej w naszej firmie będziesz zdobywać doświadczenie w:

  • Administracji personalnej w zakresie:

    • Prowadzenia akt osobowych
    • Archiwizowania teczek osobowych
    • Bieżącego wsparcia dla działu Personalnego, Wynagrodzeń i Benefitów
    • Porządkowania baz danych

  • Rekrutacji w zakresie:

    • Redagowania i publikacji ogłoszeń
    • Doboru strategii rekrutacyjnych
    • Wsparcia logistycznego procesów rekrutacyjnych (w zakresie umawiania spotkań z kandydatami i prowadzenia korespondencji)
    • Administrowania danymi w systemie rekrutacyjnym
    • Raportowania danych rekrutacyjnych

  • Innych obszarach "miękkiego" HR w zakresie:

    • Wsparcia HR Business Partnerów w bieżących zadaniach
    • Wsparcia działań i inicjatyw Employer Brandingowych.

Wymagania

Twój profil:

  • Wiesz, że zależy Ci na pracy w HR
  • Bierzesz odpowiedzialność za zadania
  • Masz swoje zdanie i potrafisz je wyrazić w sposób jednoznaczny
  • Studiujesz kierunek związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologię, socjologię lub pokrewny
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu min. B2
  • Możesz poświęcić na pracę od 30 do 40 godzin tygodniowo (dokładny grafik ustalany będzie na bieżąco, z uwzględnieniem kalendarza na studiach)
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe są mile widziane, jednak nie wymagane - w zamian za Twoje zaangażowanie nauczymy Cię wszystkiego :)

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi ("twarde" i "miękkie" aspekty HR: łączenie różnych oszarów, w tym administracji personalnej, rekrutacji, employer brandingu, wsparcia HR Business Partnerów)
  • Pracę w doświadczonym, eksperckim zespole
  • Możliwość elastycznego planowania czasu pracy i łącznia zatrudnienia z nauką (dopasujemy grafik do Twoich studiów)

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula o ochronie danych osobowych zawarta jest w formularzu aplikacyjnym

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Media Trainee
Firma: Value Media Sp. z o.o.
Data dodania: 19.04.2019
Warszawa, al. jerozolimskie 134
więcej
Praca
Asystent/tka Zarządu
Firma: Globe Trade Centre S.A.
Warszawa-Okęcie
więcej
Praca
Junior Strategy Analyst
Firma: White Star Real Estate Sp. z o.o.