Asystent/ka ds. Administracji Celnej z językiem francuskim

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Transport / Spedycja,

Nazwa firmy

DSV

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 80 innych krajach świata. W Polsce Grupa DSV zatrudnia około 1800 pracowników. W jej skład w Polsce wchodzą spółki DSV International Shared Service, DSV Road, DSV Air & Sea oraz DSV Solutions. Zlokalizowana w Warszawie spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) dynamicznie się rozwija. Nasza wizja to działanie jako Globalne Centrum Kompetencyjne DSV osiągające operacyjną doskonałość, dzięki rozwiązaniom światowej klasy. Zatrudniamy ponad 800 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa. Oferujemy możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami z całego świata. Oferujemy pracę w takich obszarach jak wsparcie biznesu, finanse, księgowość, administracja celna, spedycja, analiza danych i raportowanie, IT, Compliance i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

Opis stanowiska

  • Kluczowa rola w prawidłowym przebiegu procesu zbierania i weryfikacji niezbędnych informacji celnych i podatkowych;
  • Przygotowywanie i dostarczanie wymaganych dokumentów do organów celnych;
  • Przygotowywanie deklaracji Intrastat;
  • Nadzór nad właściwym obiegiem oraz archiwizacją danych;
  • Współpraca z oddziałami DSV oraz klientami w ramach DSV International Shared Services.

Wymagania

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • Znajomość jęz. francuskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Absolwenci studiów o tematyce TSL;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • Terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy z Excelem.

Tak

Oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Benefity, m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, dodatki okolicznościowe;
  • Bezpłatne lekcje Business English i realne możliwości wykorzystywania tego języka w codziennej pracy;
  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku, dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym, awansom i promocjom międzydziałowym;
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska;
  • Przyjazne warunki pracy, work-life-balance;
  • Wysoką kulturę organizacyjną (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne oraz sekcje sportowe);
  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska), a w nim, m.in. ergonomiczne miejsca pracy, owocowe dni i szeroki wybór napojów;
  • Pakiet powitalny (niespodzianka).

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski, francuski,

Wymagane dokumenty

CV

Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie przy ul. Południowej 2 (dalej: „DSV ISS”). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”). Pana/Pani dane osobowe, pod warunkiem wyrażenia takiej zgody, będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. W ramach prowadzonych w przyszłości rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane przez DSV ISS innym spółkom z grupy kapitałowej DSV, o ile taka zgoda została wyrażona przez Pana/Panią. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 10, przez okres 12 miesięcy.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych. W przypadku wyrażenia takiej woli, w dokumentach aplikacyjnych, prosimy o dopisanie następujących klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.” „Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie innym spółkom z grupy kapitałowej DSV, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.”

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
młodsza/y księgowa/y
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 10.08.2018
Warszawa - Okęcie
więcej
Praca
specjalistyczne
Firma: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
Warszawa, ul. Jasna
więcej
Praca
German Accounting Assistant (Order to Cash)
Firma: FRISTA
Warszawa, Mazowieckie