Asystent/Asystenka Zarządu ds. sprzedaży projektów IT

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Doradztwo / Konsluting, IT,

Nazwa firmy

Softtutor

Opis firmy

Firma doradcza świadcząca usługi konsultingowe w obszarze

audytu IT, architektury korporacyjnej oraz ładu informatycznego

klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym

w różnych branżach. Naszym pragnieniem jest tworzenie

wartościowych produktów i dostarczanie usług wysokiej jakości.

Od ponad dwóch dekad, pomagamy naszym Klientom osiągnąć

wartość dodaną poprzez skuteczne i innowacyjne wykorzystanie IT.

Opis stanowiska

Asystent/Asystentka Zarządu ds. sprzedaży projektów IT

Miejsce pracy: Warszawa-Ursynów, ul. Puławska 433

Typ pracy: staż z możliwością podpisania umowy o pracę

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało m.in:

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacji

  • organizacja spotkań i kontakt z klientami

  • wsparcie działań handlowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie zawodowe nie jest konieczne

  • ambicji i otwartości na naukę

  • wysokiej kultury osobistej i językowej

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)

  • wysoko rozwiniętej umiejętności planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów (wielozadaniowości)

  • samodzielności i skuteczności w działaniu

  • zaangażowania oraz inicjatywy w działaniu

  • umiejętności pracy pod presją czasu

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę

  • pracę pełną wyzwań

  • możliwość rozwoju zawodowego

communication and relationship building, public speaking and self-presentation, processing and selecting information, decision-making and coping with stress, problem solving, own work organization, knowledge of basic office programs (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), knowledge of software for statistical data analysis, social media service, marketing strategies building, social communication, the practical application of the law, English,

Wymagane dokumenty

cv

Klauzula

tak

Pełny etat

Zobacz więcej:

Staż
STAŻ W DZIALE PRAWNYM
Firma: Man On The Moon
Data dodania: 12.07.2019
Brand New Galaxy Sp. z o. o.
więcej
Staż
PŁATNY STAŻ W AGENCJI REKLAMOWEJ
Warszawa, ul. Ząbkowska 27/31
więcej
Staż
Stażysta PR
Firma: Publicis Media