Asystenta Działu Sprzedaży Samochodów Używanych- Baltic Sea Market

Profil - image
Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Sprzedaż,

Nazwa firmy

Volvo Polska

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych. Z Grupą Volvo dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć najważniejszy cel - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

Opis stanowiska

Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku Asystenta Działu Sprzedaży Samochodów Używanych- Baltic Sea Market w firmie Volvo Trucks Polska w Młochowie k/Warszawy. Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

• Wsparcie działu sprzedaży pojazdów używanych w obrębie rynku Baltic Sea,

• Monitorowanie i raportowanie rozwoju cen pojazdów używanych,

• Analiza oraz raportowanie wyników sprzedaży,

• Wsparcie w ustalaniu cen oraz pakietów dodatkowych używanych pojazdów ciężarowych zgodnie z procedurami i celami wyznaczonymi w biznes planie,

• Sporządzanie analiz rynku samochodów ciężarowych w ramach Regionu Baltic Sea.

Wymagania

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

• Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w podobnym środowisku,

• Umiejętności komunikacyjne, łatwe nawiązywanie kontaktów,

• Status studenta,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Dobra znajomość pakietu Ms Office,

• Prawo jazdy kat. B,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

Co oferujemy:

Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,

• Szkolenia wprowadzające, produktowe,

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań,

• Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów,

• Możliwość wyrobienia karty Multisport,

• Owoce w biurze w każdą środę oraz zajęcia jogi,

• Niezbędne narzędzia do pracy,

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów i pogłębienie znajomości języka angielskiego,

• Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

cv

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
Walk PR Laboratory (płatny staż)
Firma: Walk Sp. z o.o.
Data dodania: 18.05.2018
Warszawa, ul.Dzielna 60
więcej
Staż
Młodszy Konsultant ds. Sprzedaży Mediów
Firma: Cityboard Media
Warszawa, ul. Mokotowska 1
więcej
Staż
PŁATNY STAŻ W DZIALE E-COMMERCE
Firma: ZPR Media
Warszawa, Mazowieckie