Asystenta ds. prawnych

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Nieruchomości, Prawo,

Nazwa firmy

W Capital Sp. z o.o.

W Capital jest firmą zajmującą się doradztwem finansowym, aktywną w dostarczaniu rozwiązań kapitałowych dla przedsiębiorstw w całej Europie, ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Wsparcie merytoryczne dla radcy prawnego
  • Udział w badaniu stanu prawnego nieruchomości – weryfikacja dokumentacji
  • Przygotowywanie opinii prawnych z zakresu prawa nieruchomości
  • Tworzenie pism oraz umów
  • Wsparcie firmy w bieżących projektach i zadaniach
  • Prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie

Wymagania

  • Min. 3 rok studiów prawniczych
  • Doświadczenia i wiedzy z zakresu due diligence nieruchomości
  • Znajomości mechanizmów zabezpieczania wierzytelności pieniężnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Samodzielności oraz umiejętności pracy pod presją czasu

Tak

Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość korzystania na co dzień z języków obcych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Pracę w profesjonalnym zespole

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, angielski,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Część etatu

Zobacz więcej:

Praca
Junior Account Manager with Russian
Firma: Busfor.pl Sp. z o. o.
Data dodania: 17.06.2019
Praca zdalna / Home Office
więcej
Praca
Doradca Klienta/ Sprzedawca
Firma: Tikkurila Polska
Warszawa (Showroom)
więcej
Praca
Specjalista ds. kadr i płac
Firma: ManpowerCoreGdansk