Asystent w Zespole Procesów Finansowych – umowa zlecenie

Staż Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Skanska

Opis stanowiska

Dołącz do Zespołu Procesów Finansowych i wesprzyj zespół w bieżących działaniach.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Dekretacja, ewidencja i księgowanie dokumentów,

  • Bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,

  • Księgowanie wyciągów bankowych spółek,

  • Kontakt z klientami i pracownikami spółek obsługiwanych w ramach świadczenia usług finansowo-księgowych,

  • Współpraca z zespołami eksperckimi (m. in. controlling, raportowanie itp.)

Wymagania

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Jesteś studentem ostatniego roku studiów wieczorowych / zaocznych lub absolwentem kierunku związanego z finansami i rachunkowością lub ekonomią,

  • Masz już pierwsze doświadczenie w pracy (lub w praktyce) w księgowości,

  • Chcesz pracować na pełen etat,

  • Jesteś zmotywowany i gotowy do wykonywania powtarzalnych zadań,

  • Znasz język angielski na poziomie B1/B2,

  • Potrafisz pracować w zespole, jesteś rzetelny i zorganizowany.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie,

  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w młodym, zgranym zespole,

  • Naukę zasad księgowości i przepisów prawa podatkowego,

  • Poznanie nowoczesnych systemów księgowych i obsługi finansowych procesów korporacyjnych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, dynamicznej organizacji o rozbudowanych strukturach,

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

praca w grupie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Skanska SA (ul. Gen. Józefa Zajączka 901-518 Warszawa) / Skanska Property Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Staż
STAŻYSTA W DZIALE MARKETINGU
Firma: BSC Real Estate Advisors Sp. z o. o. Sp. k.
Data dodania: 19.09.2017
więcej
Staż
Staż w Dziale Marketingu
Firma: Siniat Sp. zo.o.
więcej
Staż
Stażysta w Dziale Analiz
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.