Asystent w zespole Network Development

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Inżynieria,
Nr referencyjny:
Data ważności oferty:

Nazwa firmy

Circle K

Zmieniamy nazwę - to dopiero początek! Dołącz do zespołu osób, które z pasją i zaangażowaniem tworzą w Polsce i na świecie markę Circle K. Od maja tego roku, stacje Statoil w całej Skandynawii przechodzą rebranding - stopniowo, jedna po drugiej. Polska, kraje bałtyckie, Irlandia i Rosja sukcesywnie będą do nich dołączać od połowy 2017 roku.

Poszukujemy osób z pasją gotowych dołączyć do naszego zespołu w międzynarodowym i inspirującym środowisku pracy.

Opis stanowiska

• Praca w systemie „ORACLE JD EDWARDS” (tworzenie zamówień dotyczących prac inwestycyjnych, wprowadzenie faktur do systemu)

• Kontrola realizacji budżetu oraz archiwizacja faktur operacyjnych i inwestycyjnych związanych z działalnością Działu Network Development

• Koordynacja obiegu dokumentów

• Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań

Wymagania

• Znajomość pakietu MS Office

• Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

• Skrupulatność i systematyczność

• Zdolność analitycznego myślenia

• Mile widziane wykształcenie techniczne (budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne)

• Mile widziani Studenci

• Dyspozycyjność 4 - 5 dni w tygodniu

Nie

Oferujemy

• Współpracę w oparciu o umowę zlecenie

• Bieżące szkolenia wprowadzające w tematykę Network Development

• Możliwość poznania wewnętrznych systemów informatycznych

• Możliwość rozwoju w sekcji Network Development

• Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji

• Miłą atmosferę pracy i przyjazne otoczenie

Wymagane dokumenty

CV

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish