Asystent w dziale Sprzedaży Renault Truck

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Inne,
Nr referencyjny:
Data ważności oferty:

Nazwa firmy

Renault Trucks

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych. Z Grupą Volvo dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć najważniejszy cel - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie działu sprzedaży w obrębie rynku Baltic Sea, pomoc w ustalaniu cen i ich monitorowanie oraz sporządzanie analiz rynku samochodów ciężarowych.

Wymagania

  • Dobra znajomość angielskiego,
  • Status studenta,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kat B,
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

Nie

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach

Wymagane dokumenty

CV

Zobacz więcej:

Praca
Księgowa/Księgowy
Firma: Advicero Tax Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch