Asystent w dziale księgowości

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Jet Line Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opis stanowiska

Szukamy studentki lub studenta rachunkowości do pracy na umowę-zlecenie

na czas określony do 31 grudnia 2017 r.

Nie musisz mieć doświadczenia, ale musisz mieć wiedzę i gotowość do nauki.

Twoim bezpośrednim przełożonym będzie księgowa spółki a Twoim zadaniem - wsparcie dwuosobowego zespołu księgowego w bieżącym  księgowaniu dokumentów finansowych.

Wymagania

Szukamy osoby:

  • dobrze zorganizowanej,
  • chętnie uczącej się i aktywnie poszukującej wiedzy,
  • samodzielnej, z dużą samodyscypliną i skrupulatnością,
  • uczciwej, rzetelnej i dokładnej,
  • sprawnie posługującej się excelem,

która mając teoretyczną wiedzę o rachunkach firmy, chciałaby zdobyć praktykę w księgowaniu dokumentów i dowiedzieć się, na czym jeszcze może polegać praca w księgowości firmy reklamowej.

Oferujemy

 Oto, co oferujemy:

  • pracę na umowę-zlecenie, na czas określony od już do 31 grudnia 2017 r.
  • 20 godzin pracy w tygodniu – dni i wymiar pracy w ciągu dnia ustalimy wspólnie,
  • dużą pomoc na starcie,
  • dobrą atmosferę na co dzień,
  • wiele okazji do nauki i prezentowania swoich umiejętności,
  • trening z RAKS SQL (pracujemy w tym systemie księgowym).

Zapraszamy.

Pracę możesz zacząć już, więc jak najszybciej prześlij do nas CV ze zdjęciem (bez listu motywacyjnego) na adres e-mail.

W trakcie rekrutacji zwrócimy uwagę na prezentację Twoich kompetencji.

komunikatywność i budowanie relacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rzetelność i dokładność , otwartość i chęć do nauki ,

Wymagane dokumenty

cv

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji i na wykorzystanie ich w procesach rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych t.j. Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 z póź. zm.). Oświadczam, że jestem świadoma/y przysługującego mi prawa do poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania”.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Analityk Finansowy
Firma: StaffARD
Data dodania: 19.09.2017
więcej
Praca
MŁODSZY SPECJALISTA DS. OFERTY ONLINE
Firma: Komputronik S.A.
Warszawa (Polska)
więcej
Praca
Asystentka Oddziału
Firma: Home Broker S.A.