Asystent w Dziale Księgowości z językiem francuskim

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

FRISTA

FRISTA is a company dedicated to providing specialized support to global entities in the retail industry. Our team delivers comprehensive services to international Customers, including full range of accounting processes, technical support, IT, customer service, inventory analysis as well as SAP support and development.

We seek ambitious people with the motivation and energy to act. We recognise that people are our biggest asset and the culture of mutual help and motivation is the key to our common success. We create and seize opportunities to constantly develop.

One of our areas of our focus is investing our knowledge and experience in young employees, for whom we offer a wide range of development opportunities. The process of recruitment for entry-level positions is where we start to build the future individual career path for the new talents acquired. Every potential is unique – therefore, we treat them all with a custom approach.

Join our Team, discover the FRISTA spirit and achieve your vision of the perfect job with us!

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • kontrolowanie dziennej sprzedaży
  • kontrola i uzgadnianie spływu gotówki
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji
  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
  • wspieranie procesu zamknięcia miesiąca
  • udział w projektach z zakresu process improvement

Wymagania

Twój profil:

  • interesujesz się zagadnieniami z obszaru księgowości
  • znasz dobrze język francuski (min. B2)
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • cechuje Cię terminowość wykonywania powierzonych zadań

Tak

Oferujemy

Co zyskasz?

  • możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Księgowości
  • będziesz pracować w programie SAP, używanym obecnie w większości firm
  • poznasz zaawansowane funkcje programu MS Excel, przydatne w życiu codziennym jak i w biznesie
  • szansę dalszej długofalowej współpracy
  • przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy

Kluczowe kompetencje

angielski, francuski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Frista w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praca
BUSINESS CONSULTANT WARSAW
Firma: ManagementSolutions
Data dodania: 14.06.2019
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praca
DATA SCIENCE CONSULTANT
więcej
Praca
Receptionist/Office Coordinator
Firma: e-point SA