Asystent w Dziale Finansowym

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: Fin/02/2020

Nazwa firmy

Telewizja Puls Sp. z o.o.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2. Kanał TV Puls dociera do 35,7 mln widzów, a PULS 2 – do 29,8 mln widzów (listopad 2019; 4+). Oba kanały dostępne są w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej oraz w ofercie kablowo – satelitarnej.

Telewizja Puls ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym: premierowe hity filmowe i seriale, najlepsze światowe animacje i dokumenty, produkcje własne (m.in. nagrodzony 3 Telekamerami serial „Lombard. Życie pod zastaw”) oraz transmisje z największych artystycznych wydarzeń muzyczno – kabaretowych.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • wspieraniem bieżącej pracy Działu Finansowego
  • koordynowaniem procesu pozyskiwania dokumentacji w ramach procedury WHT (withholding tax, podatek u źródła)
  • korespondencją z kontrahentami w j. angielskim
  • archiwizowaniem dokumentów w Dziale Prawnym

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia min. średniego i/lub  statusu studenta/studentki
  • dobrej znajomości j. angielskiego, umożliwiającej swobodne komunikowanie się i tworzenie formalnej korespondencji
  • skuteczności i terminowości w realizacji zadań
  • samodzielności w działaniu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • umiejętności pracy w zespole oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Dodatkowe atuty:

  • mile widziani studenci Ekonomii, Prawa, Administracji
  • zainteresowanie prawem podatkowym, prawem mediów

Tak

Oferujemy

Co oferujemy?

  • umowę zlecenie w wymiarze 20 godzin tygodniowo
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży medialnej
  • poznanie specyfiki pracy Działu Finansowego i Działu Prawnego
  • Wyjątkową atmosferę pracy i świetną kawę :)

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Uprzejmie informujemy, że wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Telewizję Puls Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-724) przy ul. Chełmskiej 21/22 (dalej Administrator), w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: daneosobowe@pulstv.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
NEW TECHNOLOGIES AND DIGITAL TRANSFORMATION CONSULTANT WARSAW
Firma: ManagementSolutions
Data dodania: 21.02.2020
Warsaw
więcej
Praca
DATA SCIENCES CONSULTANT WARSAW
Warsaw, Poland
więcej
Praca
Business Consultant Warsaw
Warsaw