Asystent w dziale Finansów

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Travelist Sp. z o.o.

Stworzony z pasji, wiedzy, doświadczenia i potrzeby realizowania marzeń, Travelist jest największym klubem travelowym na świecie. Działa obecnie w 21 krajach (pod markami Travelist i Secret Escapes). Odwiedzany codziennie przez miliony użytkowników pozwala na rezerwację wymarzonego wyjazdu do tysięcy hoteli na całym świecie.

Opis stanowiska

  • uzgadnianie sald z kontrahentami
  • zarządzanie płatnościami z kontrahentami w Polsce i UE
  • fakturowanie
  • tworzenie raportów
  • wsparcie bieżących procesów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (kontakt z centralą w Londynie)
  • dostępność w wymiarze ok. 20 godzin tygodniowo
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub student ostatnich lat
  • zaawansowana znajomość programu Excel
  • dokładność i odpowiedzialność
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy własnej

Tak

Oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w branży e-commerce
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdów do pracy, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie 50% do karty Multisport, codzienne śniadania i słodkie środy, środki do wykorzystania na platformie oraz ubezpieczenie na życie
  • pracę w nowoczesnym biurze na warszawskim Powiślu w kompleksie biznesowym Riverside Park
  • pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
  • przyjazną atmosferę pracy w małym, zgranym zespole

praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Travelist sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Consultant - Business Analyst
Firma: enxoo
Data dodania: 17.10.2018
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Junior XML Specialist
Firma: Lionbridge Poland
więcej
Praca
Digital PR Assistant/Specialist Poland
Firma: FOREO Sp. z o.o.