Asystent koordynatora projektów

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Edukacja / Szkolenia, Internet / e-Commerce / Nowe media, Marketing / PR / Reklama,

Nazwa firmy

OCI Sp. z o.o.

Misją OCI jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w szeroko pojętym sektorze ochrony zdrowia. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją, zorientowaną na potrzeby i oczekiwania naszych Partnerów. Posiadamy unikalną wiedzę, zdobytą przez kilkanaście lat praktyki zawodowej.

Główne obszary naszej działalności:

- interdyscyplinarne kongresy medyczne

- kongresy farmaceutyczne

- regionalne konferencje naukowo-szkoleniowe dla pielęgniarek i położnych, lekarzy, farmaceutów

- sesje tematyczne podczas innych konferencji / kongresów

- konferencje dla pacjentów

- kampanie społeczne

- badania (indywidualne wywiady pogłębione, badania fokusowe i walidacyjne, tworzenie raportów

i rekomendacji)

- projekty wydawnicze

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta koordynatora projektów będzie:

  • wspierała zespół w organizacji konferencji i kongresów odbywających się na terenie całej Polski (konieczność wyjazdów poza Warszawę);
  • wspierała koordynatora w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych dla prowadzonych projektów;'
  • pomagała w budowaniu komunikacji dla klientów (w tym obsłudze social mediów);
  • tworzyła i aktualizowała bazy danych;
  • wspomagała działania telemarketingowe;

Wymagania

Od kandyatów oczekujemy:

  • zdolności organizacyjnych;
  • komunikatywności;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Tak

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym;

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego;

  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole;

  • merytoryczne wsparcie pozostałych pracowników.

komunikatywność i budowanie relacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), obsługa mediów społecznościowych, budowanie strategii marketingowych, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OCI Sp. z o.o. (ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa, NIP: 701-043-99-71) danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Consultant - Business Analyst
Firma: enxoo
Data dodania: 17.10.2018
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Junior XML Specialist
Firma: Lionbridge Poland
więcej
Praca
Digital PR Assistant/Specialist Poland
Firma: FOREO Sp. z o.o.