Asystent/-ka do Działu Product Flow Management

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności

  • Ścisła współpraca z Działami Marketingu w kilku krajach Grupy w celu potwierdzenia portfolio produktów i projektów do wykonania;
  • Tworzenie kodów produktów i opakowań w systemie SAP;
  • Zbieranie informacji co do szaty graficznej, tekstów prawnych i marketingowych oraz projektów technicznych opakowań;
  • Przygotowywanie i przekazywanie do agencji graficznych instrukcji związanych z tworzeniem opakowań;
  • Koordynacja procesu akceptacji opakowań przez Dział Marketingu i Dział Prawny oraz rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie procesu;
  • Przygotowywanie i wysyłanie dokumentacji produktów do zakładów produkcyjnych oraz odpowiadanie na zapytania ze strony produkcji;
  • Monitorowanie statusu projektów i terminów ich realizacji.

Wymagania

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne pełne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (język włoski będzie dodatkowym atutem);
  • Mile widziane roczne doświadczenie w firmie międzynarodowej branży FMCG, ale zapraszamy do rekrutacji również ambitnych absolwentów
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel; PowerPoint);
  • Staranność i precyzja w działaniu;
  • Analityczne myślenie i zorientowanie na wynik;
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz prowadzenia kilku projektów w tym samym czasie;
  • Bardzo dobra umiejętność komunikowania się.

W procesie rekrutacji wybranych kandydatów/ki zaprosimy do wykonania testów zadaniowych z wykorzystaniem MS Excel, których rezultaty staną się podstawą do zaproszenia do dalszego etapu rekrutacji.

Nie

Oferujemy

  • Będziesz miał/-a możliwość ciekawej pracy w międzynarodowym środowisku, poznania jak powstają produkty – od wstępnego projektu do produkcji, oraz rozwoju swoich umiejętności zawodowych
  • Oferujemy umowę o pracę oraz bogaty pakiet benefitów
  • Odwiedź naszą stronę internetową – Zapraszamy ! www.ferrero.pl

        Czekamy na Twoją aplikację

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV

„Wysłanie CV oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych to Twoje dane będą przetwarzane dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego (oraz jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, także w przyszłych procesach rekrutacji), prowadzonych przez Ferrero Polska Commercial sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 126, 02-952 („Ferrero”). Podstawą przetwarzania będzie wyrażona przez Ciebie zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich podania Ferrero nie będzie w stanie uwzględnić Twojej aplikacji w procesie rekrutacyjnym.

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych zgodnie z art. 15 RODO, żądania ich sprostowania lub uzupełnienia zgodnie z art. 16 RODO, prawo do otrzymania danych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego (tzw. prawo do przenoszenia danych) zgodnie z art. 20 RODO, prawo ograniczenia przetwarzania danych zgodnie z art. 18 RODO, a także prawo usunięcia danych zgodnie z art. 17 RODO. Żądanie usunięcia danych lub wycofanie zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Ferrero i spowoduje usunięcie Twoich danych.

Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Odbiorcą Twoich danych mogą być podmioty działający na zlecenie Ferrero, np. podmioty świadczące wsparcie w procesie rekrutacji.

Możemy udostępnić Twoje dane innym podmiotom z Grupy Ferrero, jeżeli ich udział jest niezbędny w procesie rekrutacyjnym na dane stanowisko.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż 6 miesięcy zakończenia procesu rekrutacji, chyba, że wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach, wtedy Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej niż 18 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

Możesz skontaktować się z inspektorem ochrony danych osobowych Ferrero, m.in. w sprawie przysługujących Ci praw, wysyłając wiadomość na adres siedziby Ferrero, na kopercie wpisując „dane osobowe – rekrutacja” lub mailowo na adres iod.polska@ferrero.com w tytule wiadomości wpisując „rekrutacja”.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Consultant - Business Analyst
Firma: enxoo
Data dodania: 17.10.2018
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Junior XML Specialist
Firma: Lionbridge Poland
więcej
Praca
Digital PR Assistant/Specialist Poland
Firma: FOREO Sp. z o.o.