Asystent Handlowy

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

Renault Retail Group Warszawa

Największy Koncesjoner Renault i Dacii w Polsce, będący częścią koncernu Renault oraz największej w Europie sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem przygotowania samochodów do wydania Klientom;
  • Wydawanie samochodów Klientom;
  • Stała dbałość o estetykę, wygląd i atrakcyjność ekspozycji samochodów w salonie;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Dbałość o relacje z Klientami i wizerunek firmy;

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Znajomość programu MS Excel;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność i rzetelność;
  • Prawo jazdy kat. B.;

Tak

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu;
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne;

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Retail Group Warszawa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod poczt. 02-326), przy Al. Jerozolimskich 156, zwana dalej „Administratorem” z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: dane.osobowe@renault.warszawa.pl we wszystkich sprawach dotyczących danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora. Jeżeli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Renault Retail Group Warszawa, należy odwiedzić stronę dostępną pod linkiem

[ www.renaultwarszawa.pl/ObowiazekInformacyjnyRODO.html].

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds. Rachunkowości
Firma: Grupa PZU
Data dodania: 15.02.2019
więcej
Praca
Specjalista ds. Sprzedaży
Firma: OMEC Sp. z o.o.
więcej
Praca
SPECJALISTA DS. NOWYCH MEDIÓW
Firma: Akademia Leona Koźmińskiego
Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59