Asystent działu HR

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie,

Nazwa firmy

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k. należy do wiodących w Polsce podmiotów specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie. Od szesnastu lat świadczy usługi doradztwa prawnego w każdym obszarze prowadzenia działalności, reprezentując Klientów przed urzędami oraz sądami wszystkich instancji.

Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, średniego i niższego szczebla,
  • publikację ogłoszeń oraz selekcję CV kandydatów,
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami oraz przekazywanie informacji zwrotnych kandydatom,
  • realizację różnorodnych projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • opracowywanie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (mile widziane kierunki pokrewne: ZZL, psychologia, socjologia),
  • masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe z obszaru rekrutacji i selekcji,
  • interesujesz się tematyką z zakresu rekrutacji, szkoleń, EB oraz chcesz się rozwijać w tym obszarze,
  • wykazujesz w pracy inicjatywę i zaangażowanie,
  • masz łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi.

Tak

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze oraz możliwość nauki i rozwoju w renomowanej Kancelarii w Warszawie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość udziału w tworzeniu i wdrażaniu różnorodnych projektów z obszaru HR,
  • elastyczne godziny pracy,
  • różnorodne benefity m.in. owocowe poniedziałki oraz prywatną opiekę medyczną dofinansowywaną przez pracodawcę,
  • pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), obsługa mediów społecznościowych,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawniczą Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie (02-017), Al. Jerozolimskie 123a, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)".

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji Klienta (KYC)
Firma: X-Trade Brokers DM S.A.
Data dodania: 18.10.2019
więcej
Praca
Customer Support Specialist with Thai and English Language
więcej
Praca
Junior Talent Sourcing Specialist
Firma: J.P. Morgan
Data dodania: 17.10.2019
Warsaw, Poland