Asystent Działu Handlowego Chemia/Tekstylia

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

Lincoln Aria

Lincoln HR Group jest francuską firmą doradztwa personalnego. Od ponad 24 lat realizujemy rekrutacje, szkolenia i oceny potencjału zawodowego. Pracujemy na zlecenie firm m.in. z sektorów FMCG, farmaceutyka, produkcja.

Opis stanowiska

  • organizowanie dostaw produktów;
  • kontakt z dostawcami w bieżących kwestiach administracyjnych, logistycznych;
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Działu Zakupów;
  • zbieranie i opracowywanie danych sprzedażowych;
  • współudział w przygotowywaniu materiałów reklamowych;

Wymagania

  • dobra znajomości MS Excel;
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • solidność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • zaangażowanie i samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, z różnymi zadaniami;

Tak

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie z ugruntowaną pozycją;
  • stabilne zatrudnienie;
  • realne możliwości awansu;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • przyjazną, wspierającą atmosferę pracy;

obowiązkowość, wprowadzanie danych, praca samodzielna, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, referencje itp.) ponadto w okresie gwarancyjnym LINCOLN ARIA sp. z o.o. związanym z niniejszym procesem rekrutacyjnym."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, referencje itp.) dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez LINCOLN ARIA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Jeśli nie dodasz do swoich dokumentów aplikacyjnych powyższych klauzul Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji oraz nie zostaniesz przedstawiony jako kandydat zastępczy, ani nie będziemy mogli Ci zaproponować innych, ciekawych ofert pracy.

Okres gwarancyjny polega na tym, że w przypadku zakończenia współpracy z zaproponowanym przez LINCOLN ARIA sp. z o.o. kandydatem w określonym terminie od jego zatrudnienia, przedstawiamy potencjalnemu pracodawcy kolejnych kandydatów na dane stanowisko. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twojej aplikacji w tym okresie daje Ci szanse zatrudnienia, pomimo niezatrudnienia w wyniku pierwotnej rekrutacji.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez LINCOLN ARIA sp. z o.o. pozwoli nam na oferowaniu Ci innych, ciekawych ofert pracy, które mogą okazać się dla Ciebie interesujące.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe jest Lincoln Aria Sp.z o.o., ul. Czackiego 19 lok. 1/2, 00-043 Warszawa (dalej „my” lub „Spółka”).

Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest przeprowadzenie rekrutacji na oferowane stanowisko, w tym ocena i weryfikacja Twoich kwalifikacji, zdolności i umiejętności do pracy na oferowanym stanowisku oraz dokonanie selekcji zgłoszonych kandydatów.

Przysługuje Ci prawo dostępu, sprostowania lub usunięcia danych osobowych, prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu Twoich danych. Aby uzyskać więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych pod adresem: www.facebook.com/LincolnAria/posts/314913552395571

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystentka / Asystent ds. Data Processing
Firma: MDDP Outsourcing
Data dodania: 21.03.2019
więcej
Praca
Junior Project Manager
Firma: Rebels Valley Sp. z o.o.
więcej
Praca
ASYSTENT AKADEMICKI - STENOTYPISTA dla niesłyszącej studentki
Firma: Akademia Leona Koźmińskiego