Asystent dyr. ds. finansowo-operacyjnych

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: Asystent DF_2018

Nazwa firmy

Bonus Eurotech Sp. z o.o.

Firma Bonus Eurotech Sp. z o.o. należy do Grupy ADDEV Materials (Francja).

Grupa ADDEV Materials jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i przetwarzaniu wysokowydajnych materiałów dla przemysłu. Posiada szeroką gamę technologiczną w dwóch filarach: folie techniczne/Izolacyjne oraz taśmy samoprzylepne.

Z uwagi na silny wzrost popytu we Francji i na świecie, Grupa ADDEV Materials znacznie rozszerzyła swoją ofertę, zainwestowała w nowoczesne narzędzia produkcyjne i dokonała kilku strategicznych przejęć w ostatnich latach we Francji, Europie i USA.

Zapewniamy naszym klientom usługę opartą na wysokim poziomie doradztwa technicznego, na uznanym know-how w zakresie projektowania i transformacji materiałów izolacyjnych, części i folii technicznych.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• wsparcie operacyjne dla działu finansowego

• raportowanie wyników do Spółki matki we Francji

• udział w projektach działu finansowego (np. wsparcie przy sporządzaniu dokumentacji cen

  transferowych)

• controlling

• wsparcie przy wdrażaniu systemu ERP

• inne czynności wspierające pracę Dyrektora Finansowo-Operacyjnego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• podstawowej znajomości ustawy o rachunkowości oraz podstawowej wiedzy

  podatkowej,

• studia na poziomie ukończonego Licencjatu

• bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel (funkcje takie jak:

  wyszukaj pionowo, tabele przestawne)

• umiejętności analitycznych,

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

• mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy

• możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,

• możliwość poszerzenia wiedzy finansowo-księgowej oraz udział w strategicznych

  projektach Spółki,

• uczestnictwo w niezwykle ciekawych projektach,

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

• firma przewiduje wypłatę uznaniowej premii w zależności od wysokości osiągniętych

  wyników przez praktykanta (praktyki płatne)

Informacje dodatkowe

Spółka przewiduje nawiązanie dalszej współpracy po zakończeniu praktyk. Okres trwania praktyk wynosi ok. 6 miesięcy (do ustalenia).  Dodatkowo, Firma przewiduje możliwość pracy zdalnej.

przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znajomość programów do statystycznej analizy danych, rachunkowość, praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski, francuski,

CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim, z dopiskiem Koźmiński

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant/-ka w Departamencie HR
Firma: Home Broker S.A.
Data dodania: 20.01.2018
więcej
Praktyki
Praktyki w Dziale Planowania i Raportowania Vans
Firma: Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praktyki
Płatne praktyki w zespole usług księgowych
Firma: PwC Polska