Asystent ds. Rozliczeń Finansowych

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: ISS/FIN/IC/022018

Nazwa firmy

DSV

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 80 innych krajach świata.

W Polsce Grupa DSV zatrudnia około 1800 pracowników. W jej skład w Polsce wchodzą spółki DSV International Shared Service, DSV Road, DSV Air & Sea oraz DSV Solutions.

Zlokalizowana w Warszawie spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) dynamicznie się rozwija. Nasza wizja to działanie jako Globalne Centrum Kompetencyjne DSV osiągające operacyjną doskonałość, dzięki rozwiązaniom światowej klasy.

Zatrudniamy ponad 800 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa. Oferujemy możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami z całego świata.

Oferujemy pracę w takich obszarach jak wsparcie biznesu, finanse, księgowość, administracja celna, spedycja, analiza danych i raportowanie, IT, Compliance i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

Opis stanowiska

  • Wysyłanie miesięcznych sprawozdań A/R do partnerów, czyli spółek DSV;
  • Sprawdzanie sprawozdań A/P partnerów;
  • Uzgadnianie i dokonywanie miesięcznych płatności z partnerami;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących Intercompany na potrzeby Grupy w korporacyjnym programie do raportowania (miesięcznych, kwartalnych, budżetów);

Wymagania

  • bardzo dobrze znasz język angielski;
  • znasz pakiet Office, zwłaszcza program Excel;
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów – to Twoje cechy;

Tak

Oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego;
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, dodatki okolicznościowe;
  • Bezpłatne lekcje Business English i realne możliwości wykorzystywania tego języka w codziennej pracy;
  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym, awansom i promocjom między działowym;
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska;
  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance pracowników;
  • Wysoka kultura organizacyjna (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne, sekcje sportowe);
  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska), a w nim m.in. ergonomiczne miejsca pracy, owocowe dni i szeroki wybór napojów;
  • Pakiet powitalny (niespodzianka);

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji, a nadto do przekazania moich danych osobowych innym spółkom z grupy kapitałowej DSV ISS na potrzeby rekrutacji prowadzonych w przyszłości.”

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Asystentka / Asystent ds. Data Processing
Firma: MDDP Outsourcing
Data dodania: 21.03.2019
więcej
Praca
Junior Project Manager
Firma: Rebels Valley Sp. z o.o.
więcej
Praca
ASYSTENT AKADEMICKI - STENOTYPISTA dla niesłyszącej studentki
Firma: Akademia Leona Koźmińskiego